Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
5 rumów na spróbowanie
#1
Hej. Dzięki wsparciu kilku z Was trochę głębiej wnikam w temat rumów i proponuję sampling:
2 bardzo dobre butelki od Blackaddera, jedną od The Whisky Agency (taka powiedzmy podstawka, ale w typie tych dwóch tylko rozdziewiczony i tańszy) - te 3 rumy moim zdaniem to takie odpowiedniki dobrego SM do degustacji w kieliszkach. Do tego 2 butelki rumów słodkich i łatwych i znanych, jeśli Wam dwa ostatnie nie podejdą to żonom/dziewczynom można oddać, na pewno zasmakują Wink
1. Barbados 4 Square Rum 2004 12YO 64,1% 0,7L- Blackadder; 25 za 50ml
2. Guyana Diamond Rum 2003 14YO 63% 0,7L- Blackadder; 25 za 50ml
3. Rum Caribbean Jack 43% 0,5L- The Whisky Agency; 12 za 50ml
4. BRUGAL 1888, Dominikana, podobno 8 lat w beczkach po bourbonie i 6 po sherry 13 za 50ml
5. Ron Zacapa Centenario Sistema Solera 23 YO, Gwatemala, pytanie czy to właściwie jest rum Wink 15 za 50ml
do tego buteleczki po 2,00 oraz wysyłka
rozlewam i wysyłam po 4 lipca bo urlop, do samplingu jest 500ml z każdego tylko nr 3 mniej bo 400 (butelka 0,5 l)


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#2
Nic nie wiem o rumach, w pracy byłem zmuszony dodawać rumu, ale był to zawsze biały, a jak miał iść czerwony to z najniższej półki ,,Kapitan Morgan'' to może bym spróbował, mało się orientuje na tym forum, nikt się na listę nie wpisuje, to jeśli to propozycja to ja poproszę komplet.
Odpowiedz
#3
fajnie, po 50ml poprosze.
nawet kiedys sie zastamawialem nad kupnem calych flaszek Blackaddera, zeby sprobowac ,)
BDW: czy ja dobrze widze osad z beczki w tych flaszkach? kilka Blackddderow juz tak mialo... styl taki pewnie... Confusedhock:
życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską whisky
Odpowiedz
#4
Pawle, oczywiście to jest osad z beczki i będę mieszał przed rozlaniem Wink Blackadder tak ma na pewno w jednej z linii jeśli mogę to tak nazwać i czytałem gdzieś przy okazji kupna whisky z ich butelkowania, że mają specjalną technologię pobierania z beczki do butli tego co najlepsze by było jak najbardziej intensywnie - stąd pewnie ten osad (tym razem nic takiego na pudełku nie ma).

@trzymajtusię - to jest całkiem inna bajka niż te rumy o których piszesz, też mam doświadczenie używania takich do drinków typu mohito czy do coli (tu pasuje mi ciemny z przyprawami). natomiast to co samplujemy to wyłącznie do kieliszka jak SM Wink
Odpowiedz
#5
Jak mawiał mój były szef - "trzeba próbować lokalnych osiągnieć ludzkości" Wink Poproszę komplet po 50ml.
Odpowiedz
#6
Brałbym zestaw po 50 ml Wink
Odpowiedz
#7
Witam,
poproszę zestaw po 50ml (jak nie znajdzie się komplet chętnych to może być 2x50ml by zamknąć sampling)
Odpowiedz
#8
To ja też się piszę na komplet po 50 ml.
Odpowiedz
#9
Ja tez poprosze komplet
Odpowiedz
#10
Jeśli jeszcze jest coś wolnego to poproszę komplet.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości