Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Toorank Wild Fields
#1
Witam,

Za wstawiennictwem i namową @PawłaWojcika Smile chcę rozlać na sample po jednej butelce whisky z Tooranka - obie wersję Wild Fields
https://spirits.com.pl/premiera-polskie ... ld-fields/

Z tego co mi napisała przedstawicielka handlowa, cena brutto wynosi 151,30 brutto za butelkę. Sprzedaż ma ruszyć koło środy 27.06.2018 r.

Sample są po 100 ml, gdyż mam buteleczki PET o tej pojemności po 1,5 zł i zbędne koperty bąbelkowe.

Koszt z wysyłką a'la poczta polska - paczka priorytet (14 zł) wynosi 60 zł za 100 ml Whisky Wild Fields Original i 100 ml Whisky Wild Fields Sherry Cask

LISTA CHĘTNYCH:
1. Czajkus
2. PawelWojcik
3. Grzegorz
4. mooka
5. pe.debicki
6. tomash
7. trzymajtusię i

Zapraszam i Pozdrawiam
Czajkus
Odpowiedz
#2
Czajkus napisał(a):Za wstawiennictwem...
nic nie wiem o tych butelkach oprocz tego, co napisali na etykietce Wink
ale... sprobowac polskiego maturowanego zyta trzeba... szczegolnie ciekawe (ale watpliwie smaczne) moze byc zyto z beczki po sherry.
życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską whisky
Odpowiedz
#3
poproszę Wink
Odpowiedz
#4
Witam, jak jest szansa 2x 50ml to poprosze a jezeli nie to 2x100. Dziekuje. Jakby byla większa ilosc zainteresowanych to moze byc 100ml.
Odpowiedz
#5
Poproszę jeden taki zestaw!
http://rudeduchy.pl/ - kolejny blog o whisky
Odpowiedz
#6
Poproszę jeden taki zestaw! Obowiązek nakazuje, tyle że nawet jak będzie smaczne to z tą polskością tego trunku mam problem, u nas robią, z naszego zboża to niech będzie polska. Używałem ich zamiennika kiedyś zamiast Grand Marnier do aromatyzowania przy podpalaniu dawaliśmy jakiś zamiennik z toorank triple sec, ale nie była to polska firma, nie chce mi się googlować, ale Holandia mi w głowie utkwiła, mogę się mylić, ostatnio wszystko mi się miesza.
Odpowiedz
#7
no i butelki zamkniete Smile
dla tych, ktorzy nie zdazyli zamieszcze na pocieszenie notke degustacyjna sztandarowego produktu Toorank Polska (tak Polska jest nawet w nazwie) - Mioduli Prazydenckiej:
cyt: "Sztuczne aromaty gumowe, chińskie trampki, stare sparciałe materace dmuchane z PRLu, stare dętki i opony rowerowe wyrzucone na dzikie leśne wysypisko. Wszystko skąpane w tanim miodzie pszczół dokarmianych cukrem. To jest 0/10. Producent tego gówna powinien być ścigany za obrazę urzędu prezydenta."
zrodlo (na koncu): http://zinnejbeczki.com/znajomy-hobbyst ... ta-swiata/
życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską whisky
Odpowiedz
#8
Pawle napis Polska jest, firma też w Polsce, zakładam że żyto polskie, bo polskie najlepsze na świecie, tylko ja z wiadomych względów, narodowość trunku kojarzę z osobą, która to wykonała. Jeśli Kozubowie pojechali do USA to robią tam polskiego Starkusa, czy jest to amerykański starkus. Przepraszam, miałem czytać nie przeszkadzać.
Odpowiedz
#9
calkowicie polskie jest slowo żółć. wcale nie z tego powodu, ze wszystkie litery sa zajebiscie polskie, lecz w znaczeniu spolecznym. dalej wiec bedzie w tym patriotycznym duchu:
- ktos moze byc dumny ze starki jak z Walesy (© @trzymajtusie i), ale produkcji whisky lepiej sie uczyc od Szkotow, a dyplomacji od Kennediego.
- kilka zupelnie polskich firm (brak info, ze czyjs dziadek sluzyl w Wehrmachcie) robilo juz "pierwsza polska whisky" (czytaj nasza-lepsza) przy pomocy polskich specjalistow i za kazdym razem smakowala ona glownie dziennikarskim prostytutkom.
- tworca Wild Fields (tlum. Dzikie Pola - tak ja powinni nazwac zeby jeszcze bardziej polska byla) John McDougall sam twierdzi romantycznie (lub pod wplywem specjalistow od PR-u) cyt: "Ponad trzy lata temu rozpocząłem współpracę z Toorank, żeby przygotować jedną z pierwszych polskich whisky . Mój wujek, Włodek Nowosielski pochodzi z Krakowa, ożenił się z siostrą mojej mamy."
sprobujmy wiec najpierw. jesli bedzie do d..., to przeciez mozna powiedziec, ze nie jest polska bo kapital byl holenderski, a wujek strzelil mezalians dla posagu. :mrgreen:
życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską whisky
Odpowiedz
#10
no właśnie, a tak odrobinkę za granicą jest całkiem dobrze:


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości