Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Whisky Live Warsaw 2017
#81
trzymalem i trzymam kciuki za Wolfa i ich pasje. mam nadzieje, ze jest to inna sytuacja niz ta, kiedy Panu Prezesowi szkoda bylo wylewac przeterminowanego piwa, wiec rozpoczol produkuje whisky.
mysle natomiast, ze popelniaja ten sam blad, co ich poprzednicy - odbiegaja od sprawdzonych pokoleniami technologii (co spowodowane jest brakiem surowcow lub techniki czy wiedzy) i tlumacza to checia zrobienie naszej polskiej (czytaj lepszej) whisky. a mozna bylo przeciez zrobic cos na poziomie NAS-ow SM, czy podstawek burbonow i potem to ulepszac Wink
szkoda rowniez, ze ich rzemioslo staje sie kiczowatym lansem whisky-polo, co wyraznie bylo widac na stoisku WLW.
na moje pytanie odpowiadal czlowiek niekompetentny (pewnie ta Pani z wielkim biustem) i mam nadzieje, ze technolog wyjasni cala sprawe. czekamy na odpowiedz, podalem linka do forum.
życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską whisky
#82
dla porzadku:
prawie trzy tygodnie mija i nadal nie dostalem odpowiedzi od Wolf Distillery. nie moge pytac ponownie, bo mnie zablokowali na FB. szkoda, bo mialem do pana technologa jeszcze kilka pytan, np. czy cyt: "Korzystając z pionierskiej metody wędzenia beczek oraz zboża drzewem owocowym, orzechowym oraz polskim ekologicznym torfem" przypadkiem nie sprawdzono, czy palona emalia ze starej miednicy nie wydziela jakis toksyn (?)

[Obrazek: c6d1471da71321eamed.jpg]
https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 1314686683
życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską whisky
#83
Czy tylko ja nie jestem zdziwiony takim epilogiem ???
#84
:o :roll:
#85
PawelWojcik napisał(a):dla porzadku:
... czy palona emalia ze starej miednicy nie wydziela jakis toksyn (?)
ja pierniczę ... oni tak na serio ?!?
#86
Na tegoroczny WLW ktoś się wybiera?
Może też pomyślimy o grupowym bilecie?
#87
FinestCask napisał(a):Na tegoroczny WLW ktoś się wybiera?
Może też pomyślimy o grupowym bilecie?

Jeżeli zbierze się minimum 10 osób, to możemy podjąć temat.
#88
Ja mogę się wpisać na dwa jednodniowe bilety.
#89
Panowie założyłem nowy wątek
viewtopic.php?f=17&t=1898


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości