Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Whisky Live Warsaw 2017
#1
Wielkimi krokami zbliża się WLW numero quatro, swoją drogą kiedy to zleciało? Smile
Chyba każdy wraz ze zmianą lokalizacji spodziewa się poprawy warunków do degustacji - my również.
Jeżeli jeszcze nie kupiliście biletu to proponuję wstrzymać się z decyzją, zbieramy grupę forumową aby wynegocjować lepsze warunki (wiadomo w kupie raźniej i jednocześnie taniej Wink ).

Proszę o deklaracje, kto z Was byłby zainteresowany udziałem w grupowym zakupie biletów 2-dniowych.
Standardowa cena takiego biletu wynosi 126 zł (grupa minimum 10 osób).

Dla grupy powyżej 20 osób cena wyjdzie 110 zł

Na Wasze zgłoszenia czekam max do 15.09.2017.

Aktualna lista:
Osoby spoza forum: 2 - PAID
Bartek - PAID
Sendikelm - PAID
Paweł - PAID
Neptune PAID
Pocieszny - PAID
stalowka2 - PAID
Fw3k0d - 2 - PAID
soma - 2 - PAID
mooka - 2 - PAID
SingleMaltMinisMan - PAID
FinestCask - PAID
Tomash - PAID
Mariusz123 - 2 - PAID
Grzesiek
Daniel
Maciejf - Boat City - rezygnacja
K@mil - rezygnacja

Liczba zgłoszonych: 21
#2
Biorę!
http://rudeduchy.pl/ - kolejny blog o whisky
#3
Ja i Radek też się dołączymy.
#4
Ja również
#5
Chętnie.
#6
BCWC też się wybiera z Łodzi, niedługo potwierdzę przybliżoną liczbę chętnych. Może warto byłoby zrobić sobie jakiś mały prywatny event gdzieś z boku Wink
#7
ja raczej na jeden dzień, ale proszę o kontakt to może coś się uda wymyślić zanim podsumujecie listę
#8
Maciejf napisał(a):BCWC też się wybiera z Łodzi, niedługo potwierdzę przybliżoną liczbę chętnych. Może warto byłoby zrobić sobie jakiś mały prywatny event gdzieś z boku Wink

Maciek zbieraj łódzką ekipę i wpadajcie Smile Jeżeli będzie ochota w narodzie do bonusowych spotkań to nie ma problemu, zawsze coś można wykombinować :twisted:

mooka napisał(a):ja raczej na jeden dzień, ale proszę o kontakt to może coś się uda wymyślić zanim podsumujecie listę

Będziemy twardo negocjować, aby cena przebiła lub zrównała się z tą biletu standardowego jednodniowego, więc wydaje mi się, że i tak warto wejść w zakupy grupowe 8-)
#9
no to super, nawet jak będzie kosztować tyle samo co jednodniowy to wezmę u Was (wtedy 3 bilety)
#10
Ja się wybiorę na tylko na sobotę, ale jeżeli cena będzie zacna, to mogę się skusić na forumowe dwie wejściówki. Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości