Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilchoman
#31
menran napisał(a):
morgan82 napisał(a):a ja się pytam dlaczego zawsze jest tak że drugi wypust zawsze ustepuje dużo pierwszemu, idą na łatwiznę czy jak ? bo chyba często się to ostatnio zdarza, ciągle tylko słyszymy że ten kolejny batch to już nie to samo, gorszy , słabszy ? Fajnie żeby było odwrotnie, trzeba iść do przodu a nie do tyłu Smile
jak to jest ? kto zna odpowiedz ?
Jak bym chciał sprzedać dwie beczki badziewia to najpierw puścił bym jedna dobra , potem to z automatu kupią .

tak to racja, ale to działa też w dwie strony, bo jak kolejny batch bedzie do dup... a przynajmniej słabszy niz ten poprzedni to ile osób zdecyduje się kupić kolejny, czy zatem nie lepiej żeby destylaria czy osoby którę odpowiadają za mieszanie, podniosły poprzeczkę a wtedy my ludziska powiemy " batch x był super, ale ten kolejny mnie po prostu rozwalił, " i wtedy ludziska myslą o nie trzeba to koniecznie zakupić ale i ze 3 butelki.
Ale w sumie idąc tą drogą destylarnie zostały by niedługo ze słabymi beczkami i nie było by z czego zmieszać dobrego batcha. I co dalej, ?
Teraz pozostaje mi czekać aż ktoś z WAs napisze o jakiejś butelce " ten batch zdecydowanie lepszy od poprzedniego " Smile

sorki troszkę zszedłem z tematu :lol:

tak, tak weź pozycję numer jeden Smile
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#32
Jeżeli chcesz 2007 Vintage to masz go u Hazela w bestwhiskymarket w mega cenie
Odpowiedz
#33
Generalnie zależy w sumie do czego chcesz, jeśli chcesz spróbować, to chyba lepiej sample wziąć i nie będziesz miał problemu, który później kupić, jesli do inwestycji, to zupełnie o czym innym rozmawiamy Smile
Odpowiedz
#34
Sendilkelm napisał(a):Generalnie zależy w sumie do czego chcesz, jeśli chcesz spróbować, to chyba lepiej sample wziąć i nie będziesz miał problemu, który później kupić, jesli do inwestycji, to zupełnie o czym innym rozmawiamy Smile
z inwestycja to chyba ciężko w tym temacie, raczej do spróbowania
Odpowiedz
#35
SingleMaltMinisMan napisał(a):Jeżeli chcesz 2007 Vintage to masz go u Hazela w bestwhiskymarket w mega cenie
patrzyłem ale coś nie mogę go znaleźć
Odpowiedz
#36
Też przejrzałem asortyment i nie ma , musiał wyjść....na początku myślałem że Ty się na niego zdecydowałeś Wink
Odpowiedz
#37
SingleMaltMinisMan napisał(a):Też przejrzałem asortyment i nie ma , musiał wyjść....na początku myślałem że Ty się na niego zdecydowałeś Wink
ten kto czeka, czeka, czeka ten traci..tak ja w tym przypadku Smile
a inwestycyjnie to jakoś wygląda? bo moim zdaniem nie bardzo ale mogę się mylić Big Grin
Odpowiedz
#38
Na razie w powijakach , ale za kilka następnych lat powinny mega skoczyć , to jest gwarantowane.
Odpowiedz
#39
aaaha Smile
w takim razie decyduje się na 2 edycję Loch Gorma , a co będzie później to się okaże
Dzięki
Odpowiedz
#40
2007 jest w M&P sklepach jeszcze jakby ktoś chciał
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości