Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych
Cześć!
Mam na imię Sławek, od dwudziestu paru lat pijam whisky, niestety straciłem bezpowrotnie zbyt wiele czasu i wątrobySmile na pijanie kiepskich blendów.
W tej chwili moim ulubionym klimatem jest duża ilość ppm, leżakowana w beczkach po winie, chociaż chętnie próbuję także inne smaki
Przeglądając forum oraz oferty na sample, często zatrzymywałem się na chwilę, myśląc... szkoda że tak późno tu jestemSmile
Przez ostatnie lata zgromadziłem parę flaszek na spokojną starość Big Grin lecz teraz zdałem sobie sprawę,że sam nie będę w stanie ich wypić, tym bardziej, że wciąż jest tyle nowego do spróbowania. Dlatego otwierając jakąś butelkę, chętnie będę się nią z Wami dzielił, czasami może będzie to też cała butelka, z tych co to już próbowałem, ale na wszelki wypadek druga poszła na rezerwę.
Slainte!
Odpowiedz
Witaj Sławku na forum :-) Dobrze, że przestałeś męczyć wątrobę słabymi blendami :mrgreen:
Odpowiedz
Witamy!
Odpowiedz
siemanko
witam wszystkich
krotka historia jak zaczol sie temat whisky.
w 2003 wyjechalem do Hiszpanii do pracy i tam zaczolem popijac whisky,i tam mi posmakowala przewaznie Ballantines albo jack daniels..
obecnie pracuje w Hamburgu i od 4 lat zaczolem sobie kolekcjonowac buteleczki,troszeczke jusz sie nazbieralo.
ostatnie zakupy do kolekcji to:
jack daniels RYE
i johnie walker WHITE walker
pozdrawiam wszystkich
Odpowiedz
Witamy ... :o
Odpowiedz
Cześć, mam na imię Eryk.
Moja przygoda z whisky rozpoczęła się w 2014r.
Od jakiegoś czasu przygoda zmieniła się w hobby a niedługo po tym również w swego rodzaju prace Wink.
Ulubione smaki?
Zależy od dnia..miejsca..nastroju, właściwie pijam wszystko co przypadnie mi do gustu.
Jednak destylarnie, które cenię sobie najbardziej to Kilchoman, Loch Lomond, Spingbank Glen Morangie. Indyjski Paul John, Japońska Nikka i kilka pozycji z Irlandii- West Cork.. jak widać gusta od torfu po łagodne i przyjemne Wink
Odpowiedz
Witaj na forum i powodzenia w realizacji hobby
Odpowiedz
Dzięki Wink), może znajdę partnerów na wspólne wypady degustacyjne Big Grin
Odpowiedz
Witamy, witamy!
Odpowiedz
Witaj Eryk, pracujesz w M&P ? Big Grin
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości