Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych
Witaj na forum. Wink
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
Cześć, jestem tu nowy wiec się przywitam. Jestem ze Śląska, od dawna lubię blendy z colą jednak niedawno spróbowałem Glenfiddich 12, Laphroaig 10 oraz Coal Ila 12... (bez coli oczywiście) i przepadłem Confusedhock: Bardzo zaciekawiły mnie torfowe whisky, chciałbym zgłębić ten świat, a macie tu ciekawy dział z samplami Wink
Odpowiedz
Cześć, witaj Smile
Dokładnie tak samo było u mnie, jak spróbowałem pierwszego single malt o profilu torfowym to było coś tak odmiennego że byłem zaszokowany że tak może smakować whisky :lol:
Odpowiedz
Zenon Pokrzywa napisał(a):Cześć, jestem tu nowy wiec się przywitam. Jestem ze Śląska, od dawna lubię blendy z colą jednak niedawno spróbowałem Glenfiddich 12, Laphroaig 10 oraz Coal Ila 12... (bez coli oczywiście) i przepadłem Confusedhock: Bardzo zaciekawiły mnie torfowe whisky, chciałbym zgłębić ten świat, a macie tu ciekawy dział z samplami Wink


Cześć,
Witaj. Miło że dołączyłeś Smile
A z jakiego miasta Smile?

Pozdrawiam

Michał
Odpowiedz
Rybnik, lubię dymne klimaty Big Grin
Odpowiedz
Zenon Pokrzywa napisał(a):Cześć, jestem tu nowy wiec się przywitam. Jestem ze Śląska, od dawna lubię blendy z colą jednak niedawno spróbowałem Glenfiddich 12, Laphroaig 10 oraz Coal Ila 12... (bez coli oczywiście) i przepadłem Confusedhock: Bardzo zaciekawiły mnie torfowe whisky, chciałbym zgłębić ten świat, a macie tu ciekawy dział z samplami Wink

No i pięknie Smile Witamy...
Odpowiedz
Cześć.
Tu Sławomir jestem po pięćdziesiątce, i... z miasta Piotrków Trybunalski. He he Big Grin.
Trafiłem tu, ponieważ też lubię whisky,
Przygodę z w/w trunkiem zacząłem całkiem niedawno, właściwie po tym jak rozsmakowałem się w piwie. Miałem dość korposzitu. Początkujący ze mnie miłośnik, moja wiedza jest zatem znikoma i właśnie po to tu jestem aby ją pogłębiać :twisted:.
Odpowiedz
Witamy w baszej bajce. Powodzenia i wytrwałości w zdobywaniu wiedzy ;-)
Odpowiedz
Witamy,
Rok 2019 będzie pewnie w takim razie bardzo owocny, co najmniej kwiatowo-owocowy
Odpowiedz
Cześć, niedawno w ręce wpadł mi blend Islay Mist (jego smak mnie nieźle zaskoczył) i tak oto zawitałem na forum w poszukiwaniu notek degustacyjnych rożnych whisky. Doświadczenie z whisky mam małe, ale od paru już lat interesuję się również piwem rzemieślniczym i udało mi się już spróbować niemal 500 różnych piw. Teraz jednak chciałbym zakupić kilka sampli z podstawek- co radzicie na początek?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości