Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Z]Glengoyne 1990 Amontillado
#31
Dziękuję wszystkim za pomoc w zamknięciu butli. Tym którzy zamówili po sampelku jak i tym którzy gorąco rekomendowali tą whisky. Mam nadzieję że wszyscy będą zadowoleni.
Odpowiedz
#32
Proszę o dane do przelewu
Pozdrawiam
Odpowiedz
#33
Wyślę wszystkim nr. konta na priv. W przelewie proszę podać nick z forum + Glengoyne. Muszę zamówić buteleczki 25ml więc butlę będę rozlewał jak buteleczki dotrą. Wszycy ci którzy prosili o zwłokę z płatnością niech po prostu dadzą znać kiedy będą w stanie dokonać wpłaty. Jeżeli ktoś chce to mogę przetrzymać sampelka.


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#34
Mam pytanie do forumowiczów którzy rozlewali już sample 25ml. A mianowicie: wysyłacie te 25 ml w buteleczkach 50 ml czy macie jakiś dostęp do buteleczek 25 ml.Bo od pół godziny już szukam takich i nie mogę znalezć. Jeżeli któryś z kolegów mógłby pomóc byłbym bardzo wdzięczny.
Odpowiedz
#35
aguerorafal napisał(a):Mam pytanie do forumowiczów którzy rozlewali już sample 25ml. A mianowicie: wysyłacie te 25 ml w buteleczkach 50 ml czy macie jakiś dostęp do buteleczek 25 ml.Bo od pół godziny już szukam takich i nie mogę znalezć. Jeżeli któryś z kolegów mógłby pomóc byłbym bardzo wdzięczny.


Wiem że taką pojemnością jest problem. Ja lałem do butelek 50 ml.
Odpowiedz
#36
aguerorafal napisał(a):Mam pytanie do forumowiczów którzy rozlewali już sample 25ml. A mianowicie: wysyłacie te 25 ml w buteleczkach 50 ml czy macie jakiś dostęp do buteleczek 25 ml.Bo od pół godziny już szukam takich i nie mogę znalezć. Jeżeli któryś z kolegów mógłby pomóc byłbym bardzo wdzięczny.

Na polskim rynku z tego co wiem nie ma butelek 25ml. Nie opłaca się oczywiście szukać tego za granicą. Lej do pięćdziesiątek. Ewentualnie szukaj 30ml ale to tez raczej zagraniczne.
Odpowiedz
#37
25 trzeba lać do 50ek. Jeżeli chcesz mniejsze to tylko 20ki co moim zdaniem jest lepszym rozwiązaniem.
Odpowiedz
#38
Niestety nie znalazłem 25 ml ani nawet 30 ml buteleczek więc będę rozlewal do 50ml
Odpowiedz
#39
Nie zdążyłem rozlać Glengoyne w weekend i przesyłka opózni się o kilka dni. Postaram się wysłać sample na początku przyszłego tygodnia. Sorry Panowie za opóznienie
Odpowiedz
#40
W weekend rozlałem Glengoyne. W tym tygodniu wyślę paczki z samplami do Daniela, zbdu i stalowka2. Do pozostałych wyślę w przyszłym tygodniu ponieważ nie zdążyłem jeszcze zapakować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości