Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Z]Glengoyne 1990 Amontillado
#1
Tej whisky akurat na tym forum nie trzeba bliżej przedstawiać. Niedawno pytałem o opinie na jej temat i bez wyjątku wszystkie były bardzo pozytywne. Niestety nikt sampelka nie chciał odstąpić Sad Wink , więc postanowiłem poszukać całej buteleczki. No i udało się. Cena niestety jest jaka jest ale taniej się nie dało, dlatego buteleczki nie otwieram dopóki nie znajdą się chętni żeby ją rozsamplować. Buteleczka jest już zakupiona więc cena już nie wzrośnie, ważne żeby znaleźli się chętni a na pieniądze mogę poczekać ile będzie trzeba.
Glengoyne 1990 Amontillado
Cena: 100ml-170zł 50ml-85zł 25ml-43zł
Zamknięta Big Grin
-aguerorafal 150ml
-Rafal 50ml
-stalowka2 25ml
-Bartas 25ml
-Marek 25ml
-wojtek1300 50ml
-danders 50ml
-GoAway 25ml
-Erwin 50ml
-morgan82 25ml
-zbdu 50ml
-Sandevilles 25ml
-PawelWojcik 50ml
-bohun11 25ml
-Daniel 50ml
-droho 25ml


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#2
Brać nie biorę, bo jeszcze trochę mam, ale zastanawiającym się polecam. Łycha przednia. Poziom Benrinnesa od Bottlersów Wink
Odpowiedz
#3
50 poproszę
Odpowiedz
#4
GG Amontillado to może nie do końca poziom Benrinnes'a 26 yo TB (moim zdaniem nawet na pewno Wink ) ale bez dwóch zdań to wspaniała whisky. I w sumie na szczęście trochę niedoceniona na WB bo inaczej już nie dało by się tego zapłacić.

Ja też nie skorzystam, ponieważ szczęśliwie jestem jeszcze w posiadaniu ale wszystkim, którzy nie mieli dotychczas sposobności polecam gorąco. Jest niestety już drogo, ale będzie jeszcze drożej a jest to pozycja, której naprawdę warto spróbować.

Gratuluję koledze świetnej butelki na samplingu.

Dalej Panowie, do dzieła! Smile
Odpowiedz
#5
25ml poproszę
Dzięki
Odpowiedz
#6
25 niech będzie
Odpowiedz
#7
25 ml poproszę
Odpowiedz
#8
Mnie się skończyło, więc poproszę 25ml.
Kto nie pił, niech się nie zastanawia Wink :!:
Odpowiedz
#9
malthead napisał(a):GG Amontillado to może nie do końca poziom Benrinnes'a 26 yo TB (moim zdaniem nawet na pewno Wink ) ale bez dwóch zdań to wspaniała whisky. I w sumie na szczęście trochę niedoceniona na WB bo inaczej już nie dało by się tego zapłacić.

Ja też nie skorzystam, ponieważ szczęśliwie jestem jeszcze w posiadaniu ale wszystkim, którzy nie mieli dotychczas sposobności polecam gorąco. Jest niestety już drogo, ale będzie jeszcze drożej a jest to pozycja, której naprawdę warto spróbować.

Gratuluję koledze świetnej butelki na samplingu.

Dalej Panowie, do dzieła! Smile

Gdybym miał się sugerować ocenami na WB to pewnie bym tej butli nie kupił. Zanim tutejsi forumowicze zaczęli tą whisky tak dobrze oceniać na WB trzeba było najpierw zakupić parę butelek, bo pewnie przed tym była dużo tańsza Big Grin Wink
Odpowiedz
#10
50 ml, z odroczonym terminem płatności poproszę Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości