Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Z]Bowmore
#11
Jak już kiedyś pisałem na tym forum butelek do 100euro nie rozlewam po mniej jak 50ml. Żeby rozlać kilka butelek po 20 lub 25 ml potrzeba mnóstwo czasu a z tym u mnie niestety najgorzej dlatego mam nadzieję Panowie że zrozumiecie że nie dam rady tego tak szybko ogarnąć a nie chce żebyście czekali miesiącami na sample. Proszę o wyrozumiałość Wink
Odpowiedz
#12
4 i 5 po 50 ml proszę
Odpowiedz
#13
Poproszę 2,3,4 po 50
Odpowiedz
#14
To ja poproszę po 50ml:
1,2,3,4,5,8

Widzę, że 15 już poszła, więc skreślam Smile
Odpowiedz
#15
1, 2, 4, 5 po 50
Odpowiedz
#16
r0back55 napisał(a):To ja poproszę po 50ml:
1,2,3,4,5,8

Widzę, że 15 już poszła, więc skreślam Smile

Muszę sprawdzić, może jeszcze będę miał 50 ml. Jeżeli tak to zapiszę w poście.

Mógłbym prosić kolegów którzy zamawiali sample po 25ml o informacje czy rezygnują czy jednak decydują się na 50 ml ponieważ chciałbym zaktualizować post. Rozumie że po ostatnich samplingach kolegi cubusa budżet forumowiczów został mocno nadwyrężony, dlatego nie śpieszy mi się z płatnościami.
Odpowiedz
#17
aguerorafal napisał(a):Mógłbym prosić kolegów którzy zamawiali sample po 25ml o informacje czy rezygnują czy jednak decydują się na 50 ml ponieważ chciałbym zaktualizować post. Rozumie że po ostatnich samplingach kolegi cubusa budżet forumowiczów został mocno nadwyrężony, dlatego nie śpieszy mi się z płatnościami.

kolega cubus nie powiedział jeszcze ostatniego słowa :lol:
wezmę 2 i 4 po 50ml Wink
Odpowiedz
#18
4,5,6 po 50 ml poproszę
Odpowiedz
#19
To ja tak jak się deklarowałem na początku, po 50.
Odpowiedz
#20
Post zaktualizowany. Czekam jeszcze na info od kolegi surykatki. Jeżeli chodzi o Bowmore White Sands to chciałem rozlać tylko 300ml ale skoro jest większe zapotrzebowanie to rozleję to co zostało. Dla ostatnich dwóch kolegów może nie starczyć ale wyjdzie w praniu(rozlewaniu) Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości