Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jack Daniel's 1895 Replica Bottle 1 L
#1
Witam,

dzisiaj, podczas porządków znalazłem butelkę tej oto whisky. Jestem zainteresowany jej sprzedażą, chciałbym się jednak dowiedzieć o jaką cenę mogę się upominać (w internecie widziałem ceny 1-1,3 k zł). Butelkę posiadam z pudełkiem i etykietką określającą jej numer. Z góry dziękuję za odpowiedź.
Odpowiedz
#2
wypij.. tak po prostu Wink .. i kup "se " cola-colę do kompletu .. też tak po prostu Wink
Odpowiedz
#3
Ja bym nie pił. To faktycznie jakaś kolekcjonerska edycja, zabutelkowana 20 lat temu. Wg whiskybase sprzedają za 220€. Jak chcesz się pozbyć, to myślę, że 600-700zł to będzie uczciwa cena, choć ja za mało przeszukałem, żeby powiedzieć na pewno. Najlepiej poszukaj na aukcjach po ile schodziły. A za te pieniądze będziesz sobie mógł kupić porządną whisky Wink

Od razu uprzedzam tylko, że na takie smakołyki możesz nie znaleźć chętnych na tym forum.
Odpowiedz
#4
Neptune, bardzo dziękuję za odpowiedź Smile
Odpowiedz
#5
Ale Neptune JD bez względu na to czy jest kolekcjonerski czy nie naprawdę nadaje się do picia, po co go na whisky wymieniać.
Tylko z colą i lodem lub solo jeśli ktoś lubi torturować kubki smakowe Wink
Odpowiedz
#6
Wiem, sam czasem lubię z colą, ale po co wypijać coś, co smakowo jest na poziomie podstawowego No.7, a za co jakiś jeleń da kilka ładnych stówek. To już lepiej sprzedać, kupić litra no.7, colę a i tak jeszcze pół tysiaka zostanie w kieszeni. I wilk syty i owca cała Wink
Odpowiedz
#7
Cytat:To już lepiej sprzedać, kupić litra no.7, colę a i tak jeszcze pół tysiaka zostanie w kieszeni. I wilk syty i owca cała Wink

.. masz całkowitą rację Wink
Odpowiedz
#8
Generalnie Neptune ma racje.
Powinieneś dostać max. 600-700 zł. To 1000-1300 zł to chyba cena inspirowana domem whisky a to nie jest dobry wyznacznik.
Pewnie w kraju i tak ciezko bedzie znalezc kogos kto da ci za nia te 6-7 stowek wiec albo zadasz sobie wiecej trudu i sprzedasz ja za granica albo taniej w PL.
W tej chwili jest jedna na aukcji w UK wiec mozesz sledzic za ile sie sprzeda: https://www.whiskyauctioneer.com/lot/02 ... 95-1-litre
Odpowiedz
#9
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi Smile
Odpowiedz
#10
Za dobrą cenę byłbym zainteresowany.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości