The Taste of Whisky

Pełna wersja: Jack Daniel's 1895 Replica Bottle 1 L
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam,

dzisiaj, podczas porządków znalazłem butelkę tej oto whisky. Jestem zainteresowany jej sprzedażą, chciałbym się jednak dowiedzieć o jaką cenę mogę się upominać (w internecie widziałem ceny 1-1,3 k zł). Butelkę posiadam z pudełkiem i etykietką określającą jej numer. Z góry dziękuję za odpowiedź.
wypij.. tak po prostu Wink .. i kup "se " cola-colę do kompletu .. też tak po prostu Wink
Ja bym nie pił. To faktycznie jakaś kolekcjonerska edycja, zabutelkowana 20 lat temu. Wg whiskybase sprzedają za 220€. Jak chcesz się pozbyć, to myślę, że 600-700zł to będzie uczciwa cena, choć ja za mało przeszukałem, żeby powiedzieć na pewno. Najlepiej poszukaj na aukcjach po ile schodziły. A za te pieniądze będziesz sobie mógł kupić porządną whisky Wink

Od razu uprzedzam tylko, że na takie smakołyki możesz nie znaleźć chętnych na tym forum.
Neptune, bardzo dziękuję za odpowiedź Smile
Ale Neptune JD bez względu na to czy jest kolekcjonerski czy nie naprawdę nadaje się do picia, po co go na whisky wymieniać.
Tylko z colą i lodem lub solo jeśli ktoś lubi torturować kubki smakowe Wink
Wiem, sam czasem lubię z colą, ale po co wypijać coś, co smakowo jest na poziomie podstawowego No.7, a za co jakiś jeleń da kilka ładnych stówek. To już lepiej sprzedać, kupić litra no.7, colę a i tak jeszcze pół tysiaka zostanie w kieszeni. I wilk syty i owca cała Wink
Cytat:To już lepiej sprzedać, kupić litra no.7, colę a i tak jeszcze pół tysiaka zostanie w kieszeni. I wilk syty i owca cała Wink

.. masz całkowitą rację Wink
Generalnie Neptune ma racje.
Powinieneś dostać max. 600-700 zł. To 1000-1300 zł to chyba cena inspirowana domem whisky a to nie jest dobry wyznacznik.
Pewnie w kraju i tak ciezko bedzie znalezc kogos kto da ci za nia te 6-7 stowek wiec albo zadasz sobie wiecej trudu i sprzedasz ja za granica albo taniej w PL.
W tej chwili jest jedna na aukcji w UK wiec mozesz sledzic za ile sie sprzeda: https://www.whiskyauctioneer.com/lot/02 ... 95-1-litre
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi Smile
Za dobrą cenę byłbym zainteresowany.
Stron: 1 2