Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Grants
#41
nie ma 12 w zamian wszystko na to wskazuje( choćby kształt butelki i etykieta Wink ) jest Grant's Select Reserve jestem ciekaw ale sądzę że nie dorówna 12( wiem że wielu kolegów się uśmiechnie jak używam słowa nie dorówna Big Grin )
brakuje mi jeszcze dwóch produktów Distillery Edition, Blended Malt( dostępna na rynek azjatycki) jestem ciekaw czy to oznacza że póki co nie będą produkowane, zobaczymy
Odpowiedz
#42
Marcin tak jak Ci wczoraj pisałem 12yo bedzie w Polsce dostępny jeszcze minimum rok. Każdy teraz oszczędza destylat dlatego wprowadzają butelki bez określonego wieku. Co do blended Malt nigdy on nie był w oficjalnym portfolio bo tylko tajwan go dostał. co do distyillery edition to przypuszczam, że będzie z nim jak z voyagerem- dostępny na bezcłowych, bo już nawet jest wersja Grant's Distillery Edition Travel Exclusive.
Odpowiedz
#43
nonekszw napisał(a):Marcin tak jak Ci wczoraj pisałem 12yo bedzie w Polsce dostępny jeszcze minimum rok. Każdy teraz oszczędza destylat dlatego wprowadzają butelki bez określonego wieku. .

A jaką masz teorię na powrót 18stki ? Skoro oszczędzają to po co ta reaktywacja ?
Odpowiedz
#44
ale tylko w Polsce DW ją ma! coś czuje że będzie tak samo dostępna jak jej poprzedniczkaSmile a 2 sprawa jest taka że 12 idzie zdecydowanie więcej niż 18yo
Odpowiedz
#45
To nie jest jedyny tytuł, który ma tylko DW. Po prostu są najszybsi...
Odpowiedz
#46
Pił ktoś z was Grantsa 18? Moge go kupić za 180 zł i nie wiem czy warto
Odpowiedz
#47
ja miałem okazję próbować że tak powiem tego w starym ubranku dla mnie ok podobno ta nowa edycja różni się w smaku ale czy tak jest nie wiem i nie wiem czy na plus czy na minus
Odpowiedz
#48
ze FB Domu Whisky

[Obrazek: 2lnh72w.jpg]

W 2016 do sieci travel retail na całym świecie, trafi limitowana seria Grant’s Elementary - zainspirowana nauką, która stoi za produkcją whisky, każda z trzech edycji "celebruje" wpływ każdego z pierwiastków na płyn, a określenie wiekowe odnosi się do pozycji pierwiastka w tabeli okresowej pierwiastków.
- Carbon - 6-letni torfowy blend
- Oxygen - 8-letni blended grain
- Copper - 29-letnia blended whisky, jest to najstarsza whisky Grant's ze wszystkich, które jak dotąd powstały.
Odpowiedz
#49
A coś na temat ceny tych wynalazków ?
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#50
morgan82 napisał(a):A coś na temat ceny tych wynalazków ?

A tyle:

Due to currency volatility, Ian Taylor, head of marketing, Global Travel Retail, declined to give RRPs, but indicated that Carbon 6YO would retail around 30% higher than Grant’s Family Reserve for 1-litre, Oxygen 8YO 60% higher for 1-litre, and that he “expects” Copper 29YO to retail between £200 and £230 for 70cl.

Grant’s Elementary range will be exclusively available in global travel retail from 2016. All three will be available in 5cl test tubes, with Carbon 6YO and Oxygen 8YO also available in 20cl bottles.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości