Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Glendronach 1993 20Y Cask #5 Oloroso Sherry Butt Batch 9
#41
Ja niestety, z ciężkim sercem, musiałem odpuścić ten sampling. Ten miesiąc do samego końca był zarówno ciekawy, jak i finansowo obciążający jeżeli chodzi o akcje samplingowe. Zauważyłem, że chyba wpadam w coś co można nazwać "spiralę samplingową": kilkadziesiąt sampli na półce a cały czas zamawiam kolejne Wink
No ale jak tu nie zamawiać jak ciekawe rzeczy są samplingowane Big Grin
Odpowiedz
#42
sebastian_ka napisał(a):Ja niestety, z ciężkim sercem, musiałem odpuścić ten sampling. Ten miesiąc do samego końca był zarówno ciekawy, jak i finansowo obciążający jeżeli chodzi o akcje samplingowe. Zauważyłem, że chyba wpadam w coś co można nazwać "spiralę samplingową": kilkadziesiąt sampli na półce a cały czas zamawiam kolejne Wink
No ale jak tu nie zamawiać jak ciekawe rzeczy są samplingowane Big Grin

po drodze (w tej spirali) kilku z nas można spotkać Wink
Odpowiedz
#43
A mnie troszkę kasy zostało i chętnie wyrwałbym jeszcze parę sampli. Więc jak ktoś ma coś ciekawego, najlepiej kilka żeby się przesyłka opłacała to piszcie na PRIV
Odpowiedz
#44
[quote"Tomek
mnie troszkę kasy zostało i chętnie wyrwałbym jeszcze parę sampli. Więc jak ktoś ma coś ciekawego, najlepiej kilka żeby się przesyłka opłacała to piszcie na PRIV[/quote]


Dopisz się na fino
viewtopic.php?f=14&t=621&start=90
Odpowiedz
#45
No to się dopisałem
Odpowiedz
#46
Przelewy zostały odnotowane od następujących Forumowiczów :

- cubus
- surykatka
- Pioter
- ron
- PawelWojcik
- konio23
- Tomek
- Szpachla
- K@mil
- single malt
- Rafcik77
- Neptune

Bardzo serdecznie wszystkim dziękuję za pomoc w zamknięciu butelki.
Stay tuned! Wink
Odpowiedz
#47
Adrian, byłem pewien że puszczałem przelew.. Już to naprawiam Wink
Odpowiedz
#48
Mój też poszedłSmile
Odpowiedz
#49
Sample oficjalnie zostaną rozesłane w poniedziałek z rana , bardzo przepraszam za opóźnienie...
Odpowiedz
#50
SingleMaltMinisMan napisał(a):Sample oficjalnie zostaną rozesłane w poniedziałek z rana , bardzo przepraszam za opóźnienie...

A nie oficjalnie wyjdą dziś czy też w poniedziałek Tongue
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości