Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Z] Octomore 5 letni 06.2 nd Edition 167 ppm
#41
snoop, cubus, co to za roznica, wazne aby Octomore doszedl Big GrinBig GrinBig Grin Haha
Odpowiedz
#42
no tak, whisky jest najważniejsza Smile
Octo dojdzie Big Grin
Odpowiedz
#43
No to czekam. Jak dojdzie to może i ja dojdę.
Odpowiedz
#44
nie sądzę :lol: ale ciepło się zrobi :lol:
Odpowiedz
#45
Dobre i to
Odpowiedz
#46
Octomorki wyruszyły w mam nadzieję szczęśliwą podróż. Oczekujcie przesyłek po weekendzie i dajcie znać czy wszystko ok.
Odpowiedz
#47
foto z samplingu. Po prawej cały butelion Big Grin gotowy do wysyłki

[Obrazek: sampling-1pasek.jpg]
Odpowiedz
#48
Pięknie ! Szkoda tylko , że nie ma mnie na liście Tongue
Odpowiedz
#49
Bardzo fajna fotka cubus. A jak ogólnie Ci się spodobało samplowanie bo widzę ostatnio miałeś pełne ręce roboty Smile ale zadanie wykonane profesjonalnie.
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#50
morgan82 napisał(a):Bardzo fajna fotka cubus. A jak ogólnie Ci się spodobało samplowanie bo widzę ostatnio miałeś pełne ręce roboty Smile ale zadanie wykonane profesjonalnie.

Dzięki! Roboty bardzo dużo. Nie spodziewałem się, że aż tyle. Samo rozlewanie to chwila moment ale cała organizacja zajmuje kupę czasu. No i pakowanie... tym się stresuję. Starałem się wszystko zabezpieczyć porządnie więc mam nadzieję, że paczki dotrą całe i zdrowe ale odrobina niepewności jest. Podsumowując: sampling to ciężka robota ale bardzo satysfakcjonująca. Dla mnie to też świetna okazja by mieć całą butlę i móc porobić zdjęcia no i oczywiście spróbować zawartości. Dlatego nie poprzestanę na tych dwóch samplingach. Już ściągam butlę jedną co się może na nią chętni znajdą ale to za czas jakiś bo i tak już nikt kasy nie ma po tym szalonym miesiącu :lol:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości