Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Notki] Surykatkowe notki
Cytat:A mnie to ineteresuje jaka jest w smaku ta Strathisla którą posiada Tomek i nie jest wykastrowana Smile

.. na pewno jej nie rozsampluje :mrgreen:
Odpowiedz
..ale powiem ci morganku iż ten PE od Maltbarna jest na prawdę fajny
Odpowiedz
surykatka napisał(a):..ale powiem ci morganku iż ten PE od Maltbarna jest na prawdę fajny

Slinka leci na takiego PE Smile
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
surykatka napisał(a):
Cytat:A mnie to ineteresuje jaka jest w smaku ta Strathisla którą posiada Tomek i nie jest wykastrowana Smile

.. na pewno jej nie rozsampluje :mrgreen:

I tu się mylisz Smile. Jeśli zostanie po spotkaniu, to się pewnie podzielę. Na razie nic nie piszę, bo nie wiem ile i czy wogóle zostanie.
Odpowiedz
Właśnie sobie uświadomiłem , że nigdy nie piłem jeszcze Strathisli, więc gdybyś samplował to chociaż 25 ml. poproszę. Big Grin
Odpowiedz
Tomku nie do końca się mylę, pamiętaj iż mi obiecałeś już dawno temu sampla jak zostanie po imprezie ;-)
Odpowiedz
Pamiętam.
Odpowiedz
Cytat:Pamiętam

Wink
Odpowiedz
Na początek Pinta Sanrajza .. a potem się zobaczy cóż w whiskowych magazynach się znajdzie Wink
Odpowiedz
Glenrothes 1990 24YO 55,7% Cadenhead's 7,5/10
http://www.whiskybase.com/whisky/65367/ ... es-1990-ca

zapach- czekoladki z likierem wiśniowym, bardzo dojrzałe gruszki, zielone figi, liście tytoniu, masywny i mięsisty
smak- potężna aż prawie likierowa słodycz, atak skondensowanej sherry, maksymalna koncentracja i gęstość, trochę beczki ale absolutnie nie przeszkadzającej, tłustość na ustach, wyczuwalna nieznaczna drewniana goryczka po chwili
finisz- długi, ciepły, potężny, świeżo zmielony czarny pieprz przyjemnie współgra, trochę przypraw, czekolada
uwagi: bardzo skondensowana w każdej z swych składowych whisky, masywna i potężna, gęsta i smolista
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości