Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Notki] Surykatkowe notki
#35
Daniel, coś nie doczytałeś, bo tu nie ma spierania się o skrajne oceny. Zarówno ja jak i Bartoszek oceniliśmy tą butelkę na 1-1,5 punktu, a nikt inny sie jeszcze jej nie ocenił, więc narazie nie ma o czym dyskutować. Co do drugiej a'bunadh to różnilismy się 5 do 7 więc w granicach różnych smaków (ja wolę sherówki, a Bartoszek torfy).
Kilchomanowi dałem 3 pkt (i to naciągane), bo dla mnie to popsuta whisky i dlatego byłem zdziwiony, że Bartoszek ocenił go tak samo jak a'bunadh (to lepsze), bo u mnie to różnica wynosiła aż 4 punkty.
Teraz za to widzę, że bardziej powinniśmy się spierać o pewne Tamdhu od vW bo tu róznice są większe i dotyczą skrajnych - Bartoszek 1, Wiktor 3, Ja, Czarek i Pawloff 5 i o ile pamiętam Hazelburn też je zachwalał Smile

Jeśli chcesz spróbować ich obu (a'bunadh), to tą samplowaną pewnie kilka osób jeszcze ma - sam w domu mam jeszcze 100tke dla Eryka, wieć jak z nim zagadasz może Ci pół odleje. Jeśli chcesz spróbować tej drugiej, to daj mi info na priv, postaram się załatwić.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości