Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc w wyborze whisky
#3
Trudno doradzać nie znając preferencji Twoich znajomych. Wachlarz dostępnych whisky w takiej cenie jest naprawdę ogromny. Znajomi są zaprawieni w bojach z whisky czy dopiero chcesz ich wprowadzić do tego świata? Jeżeli to żółtodzioby to proponowałbym coś z niższej półki, łagodnego, owocowego i niskoprocentowego (40% na początek). Sam wielokrotnie proponując znajomym whisky bardziej złożoną, mocniejszą (taką jaka mi odpowiada) nie osiągnąłem zamierzonego celu a jedynie musiałem się gęsto tłumaczyć Wink Praktyka jednak czyni mistrza i teraz już wiem, że osoby, które dotychczas raczyły się jedynie Jackiem z colą muszą być stopniowo oswajane z whisky. Na dobry początek możesz im zrobić małą degustację pionową z destylarni Glenlivet (12yo, 15yo, 18yo) - taki komplet możesz mieć w okolicach 500zł. Zyskasz 3 pełne butelki jednocześnie pokazując znajomym jak zmienia się trunek z wiekiem oraz pod wpływem różnych beczek. Gdyby na początku mojej przygody z tym płynnym złotem ktoś przeprowadził taką degustację, byłbym w niebo wzięty Big Grin Big Grin
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości