Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
whisky royal salute 21 year old
#21
Sendilkelm napisał(a):
pb69 napisał(a):mozna ją wystawic na aukcji i okaże się, że warta jest 25 funtów - koszty, czyli sprzedający dostanie w przeliczeniu na PLN 180

I tak dziwne, ze ktos tutaj wyrazil zainteresowanie kupna Smile

O i jakie szczescie. Jest na aktualnej aukcji SWA Smile
http://www.scotchwhiskyauctions.com/sto ... flagon-1l/

Forum to nie służy do sprzedaży whisky i zarabiania na tym kroci. Oferty tutaj są ofertami przyjacielskimi i tak je traktujemy, jeśli chcesz zarobić - wystaw na aukcje lub kup koncesje i otwórz sklep. Nie pozwolimy tu na robienie w balona i wyciskanie jak najwyższych kwot za słabe whisky.

Swoją drogą Sendi to nie ten kolor. Sam posiadam wszystkie jakie kiedykolwiek zostały wyprodukowane , tylko że w miniaturkach. Nie wiem jak sytuacja prezentuje się z dużymi , ale w mini najbardziej "very rare" jest właśnie brąz. Sam wygrałem tę miniaturkę po ciężkich bojach ze 2-3 lata temu na niemieckim eBayu za około 600PLN - okazja Big Grin
Wracając do powyżeszej oferty , jedyne co mogę powiedzieć to koleżanko "karakala" nie patrz na ceny w polskich sklepach , bo oni na byle gówno nakładają kosmiczne marże ( oczywiście nie wszyscy ) Wink . Co więcej , jeżeli komuś naprawdę zależałoby dorwać tego Chivasa Salute to bez problemu można wyhaczyć za 250PLN wraz z wysyłką etc etc. Poresztą tak jak koledzy już wspomnieli butelki są tutaj sprzedawane raczej w postaci bardzo dobrych ofert , tylko żeby się pozbyć niepotrzebnego balastu.
Zapewniam Cie , że nikt tutaj z obecnych nie zapłaci Bóg wie ile za whisky - well , kamionkę a nie zawartość.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz to jest na świecie tyle portali aukcyjnych utworzonych w tym celu , że tam można wysłać - oczywiście za swoje pieniądze - a od ceny końcowej dodatkowe 10-20% plus prowizje, także żeby przypadkiem się nie okazało że zarobisz miliony Big Grin pozdrawiam


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości