Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Degustacja WhiskyLegend 28.02.15 Sobota
#52
Już niedługo napiszemy dłuższą relację na naszej stronie ale już dziś też napisze też kilka słów. Dla wielu największych zaskoczeniem był Kavalan ale ja byłem pewny, ze nawet w tak pięknym towarzystwie sprawdzi się wyśmienicie. Pamiętam jak byłem na Masterclass w trakcie festiwalu Jarka Bussa i nalali mi jej to świat się zatrzymał - cieszę się, że na WhiskyLegend 20 osób potwierdziło moje spostrzeżenia. Mam nadzieję, że poziom Kavalana będzie tylko rósł - pewnym zagrożeniem jest czekająca ich rozbudowa. Nie jestem pewien czy uda się im utrzymać jakość. Wygrał totalny faworyt - Ardbeg i tu nawet koledzy z Holandii podzielili nasz zachwyt. Od pierwszego powąchania było wiadomo, że wkraczamy w totalnie doskonały świat whisky. Glenfarclassy 3mają się mocno szczególnie ten z Family Cask. 2 ostatnie miejsca dla Springbanków były delikatnym zaskoczeniem ale średnia ocen w okolicach 5 to naprawdę nie jest zły wynik. Mam wielką nadzieję, że w następnym roku więcej z Was do nas dołączy - już się szykujcie Smile
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości