Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Springbank 14 CS, Clynelish 1989, Mortlach 1989, Balblair 90
#21
Po 25ml poproszę 1,2,4
Odpowiedz
#22
po 50 Springbanka i Clynelisha
Odpowiedz
#23
1, 2, 4 po 25 ml poproszę
Odpowiedz
#24
Odstąpi ktoś po 25ml pozycji 3 i 4 :?:
Jeśli tak, to wezmę również 1 i 2... w innej sytuacji szkoda sobie zawracać du...ę przesyłką Wink
Z góry dziękuję :!:
Rób, rób, a garb ci sam wyrośnie.
Odpowiedz
#25
Witam!


Kilka spraw związanych z samplingiem:

1. Springbank jest w drodze i powinien być u mnie w piątek. W weekend go rozsampluję i popakuję przesyłki. Wysyłka nastąpiłaby 16-17 października. Z racji tego, że chyba wszyscy zamawiający pozostałe sample skusili się na Springbanka, wysyłka będzie w podanym wyżej terminie.

2. Nie wyceniałem 25 ml - liczyłem, że sampling pójdzie w 50tkach. Tak się nie stało. 25 ml kosztuję połowę ceny 50 ml + 1 zł. Dlatego wyceniam w to w ten sposób - ponieważ w obydwu przypadkach jest wliczone szkło, a 50 ml czy 25 buteleczka zawsze kosztuje tyle samo

3. Brakło mi buteleczek i domówiłem - zatem każdy kto zamówił 25 ml dostanie w butelkach 30 ml, 50 ml w butelkach 50 ml - nie będzie zatem problemu za dużej buteleczki.

4. Została dosłownie resztka (25 ml) Clynelisha i 100 ml Mortlacha. Zachęcam - może ktoś chce dobrać? Mortlach jest bardzo fajny - niesamowicie tłusty w smaku - myślę, że w tej cenie to naprawdę okazja. Zatem jeśli ktoś chciałby jeszcze coś dobrać - ma szansę - proszę o PW.

5. Wysyłka do paczkomatu kosztuje 10,50, z kolei wysyłka kurierem 15 zł. Maksymalnie do jutra postaram się wszystko podliczyć i przesłać dane do przelewu każdemu na PW. Do końca tygodnia chciałbym zamknąć wpłaty, by w weekend już na spokojnie adresować i realizować wysyłkę.

Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za tak entuzjastyczne podeście do samplingu.
Odpowiedz
#26
Sample dotarły. Dzięki.
Odpowiedz
#27
paczkę odebrałem ,dzięki!
Odpowiedz
#28
odebrałem, wszystko w porządku
dzięki
Odpowiedz
#29
u mnie tez ok
Odpowiedz
#30
Paczka oczywiście odebrana, wszystko w porządku.
Dziękuję.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości