The Taste of Whisky

Pełna wersja: Kieliszki do degustacji
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Ważne, że jak się whisky wleje, to da się z niego wypić Tongue
U mnie ten z festiwalu stoi dla ozdoby bo rzeczywiście trochę spory :roll: Swoją drogą na takie imprezy kielonek powinien być właśnie wykonany jak ten chivasa: masywny, grube szkło...niezniszczalny
malthead napisał(a):a w temacie: czy ktoś z was ma na zbyciu kielonek z WarsawWhiskyFest?

Serwus . Ja mam jak coś bo zabrałem coś więcej Smile
K@mil napisał(a):
malthead napisał(a):
snoop napisał(a):Zgubiłeś? Potłukłeś?


potłukłem przy nocnej akcji przewijania dzieciaka
Nie potrafię sobie tego wyobrazić - kieliszek, dziecko, pampers Big Grin Wink

SingleMaltMinisMan napisał(a):Swoją drogą to kieliszki przygotowane na WWF są - przynajmniej dla mnie - zbyt duże i tym samym nieporęczne. Podoba natomiast mi się ich wyprofilowanie jak i grawerunek.
Co Wy o nich sądzicie ? Smile
Zdecydowanie za duży, nie używam go w ogóle z tej własnie racji, ale kształt faktycznie elegancki.


a mnie jakoś odpowiadał. i właśnie fajny profil miał.

a co do dziecka i pampersa, to się tu nie nabijać proszę. Chodziłem z kruszynką w środku nocy po mieszkaniu, żeby uspać i zachaczyłem Sam nieprzytomny) gdzieś w kuchni i bęc :evil:
I żadnych konkursów nie potrzeba Wink
morgan82 napisał(a):
malthead napisał(a):a w temacie: czy ktoś z was ma na zbyciu kielonek z WarsawWhiskyFest?

Serwus . Ja mam jak coś bo zabrałem coś więcej Smile


Serwus Morgan.

To sie musimy dogadać jakoś. Ustalimy coś na PM, żeby nie zaśmiecać wątka, ok?
To Kruszynka wisi teraz tatusiowi kieliszek Smile Wink Moja za to garnie się do turkusowej butli Bruichladdich Big Grin Cała się do niej trzęsie Big Grin
Ja chyba do Was MOPS powysyłam :lol:
K@mil napisał(a):To Kruszynka wisi teraz tatusiowi kieliszek Smile Wink Moja za to garnie się do turkusowej butli Bruichladdich Big Grin Cała się do niej trzęsie Big Grin
Po Tatusiu to ma ? Wink
snoop napisał(a):Ja chyba do Was MOPS powysyłam :lol:


:lol: :lol: :lol:
bestia z ciebie snoop. :lol: :lol: potrafisz dopier.....
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9