The Taste of Whisky

Pełna wersja: Kieliszki do degustacji
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Te Shladerery tez fajne. Tak jak pisalem wyzej, gdyby byli chetni na jakies grupowe zamowienie, to tez bym sie przylaczyl. Czas schowac glencairny Smile
Ja bardzo lubię moje glencairny.

[Obrazek: 2ds4upc.jpg]
Glencairny mają jedną przewagę nad resztą: idealne do zabrania w podróż, bez obaw, że ułamie się nóżka od kieliszka Wink
Racja, ale do degustacji domowej warto miec tez w asortymencie kieliszki z nozka. Mi akurat pije sie z nich przyjemniej niz z glencairnow, ktore jednak tak jak piszesz sa najlepsze w niektorych warunkach.
Identyczny jak ten Glenmorangie, tyle że bez logo i co najważniejsze o wiele tańszy
Ja mogę polecić kieliszki z Classic Malts Selection. Mają dobry rozmiar (są większe niż typowe Glencairn'y), mają podziałkę 2cl/4cl i co najważniejsze mają grubą nóżkę i są stabilne. Cena np. w whisky.de to 3,90 Eur / szt. a w 6-cio paku wychodzi jeszcze taniej. Niestety szkło nie jest czasem całkowicie bez wad. Ja w kartonie 6szt w dwóch miałem jakieś drobne skazy, które oczywiście w niczym nie przeszkadzają.

Tutaj nawet po 2,90 Eur: http://www.feinbrand-taucha.de/Kelchglas-Classic-Malts
Mój zestawik do SM
Nowe szkiełka Smile
Bardzo ładne, a jak się sprawują podczas degustacji ?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9