Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Z] Glen Garioch 1971 The Whisky Exchange
#21
wncvirus napisał(a):Chciało by się napisać ze 100 ml ale niestety mój excel wyznaczył tylko albo i aż 10 ml. Związku z tym poproszę 10 ml

Big Grin
...a przecież wiadomo: komputer nie kłamie! Big Grin

Ehh, ta generacja wierząca technologii Big Grin
Odpowiedz
#22
Cubus, weź no tu pozachęcaj ludu, żeby było wiadomo, z jaką ligą mistrzów będziemy mieli do czynienia Big Grin

Z Ciekawości, 95 pkt to u Ciebie już pełna 10 czy raczej klimaty 9-9,5 ?
Odpowiedz
#23
Bartas napisał(a):Cubus, weź no tu pozachęcaj ludu, żeby było wiadomo, z jaką ligą mistrzów będziemy mieli do czynienia Big Grin

Z Ciekawości, 95 pkt to u Ciebie już pełna 10 czy raczej klimaty 9-9,5 ?


Cubus nie wie bo jeszcze takich dobrych nie pił Big Grin
Odpowiedz
#24
95 to będzie jakoś 8,5 mniej więcej ale to wszystko zależy od przelicznika. Zachęta? tu nie ma co zachęcać. Butla broni się sama: 40 lat, rocznik 71, wysoka średnia na WB. Wg mnie też cena jest bardzo atrakcyjna (jakkolwiek to brzmi). Ciężko w dzisiejszych czasach o taką butelkę w takiej cenie. Poza tym jeśli nie teraz to prawdopodobnie nigdy. Wszyscy wiemy, że whisky nie tanieje.

malthead ma rację. Nie piłem lepszych whisky. Obok dwóch pozycji z WhiskyLegend 2016 oraz Benrinnesa 82 od TB, ten Glen Garioch jest najlepszą whisky jaką miałem okazję skosztować.

Uważam, że będzie wielka szkoda jeśli butelka się nie zamknie. Musimy się jednak śpieszyć bo może zniknąć Sad
Odpowiedz
#25
Jeżeli chodzi o WB to cena w porównaniu do innych butli na tym poziomie wygląda zachęcająco Big Grin Fajnie jakby się udało czegoś spróbować z top100 :twisted:
Odpowiedz
#26
cubus napisał(a):Nie piłem lepszych whisky Sad

Eee tam chyba Thamdu 10 jest lepsza Big Grin ?
Odpowiedz
#27
Potwierdzam.
Odpowiedz
#28
hmmm zawsze można tamdhu rozsamplować Big Grin
Odpowiedz
#29
cubus napisał(a):95 to będzie jakoś 8,5 mniej więcej ale to wszystko zależy od przelicznika. Zachęta? tu nie ma co zachęcać. Butla broni się sama: 40 lat, rocznik 71, wysoka średnia na WB. Wg mnie też cena jest bardzo atrakcyjna (jakkolwiek to brzmi). Ciężko w dzisiejszych czasach o taką butelkę w takiej cenie. Poza tym jeśli nie teraz to prawdopodobnie nigdy. Wszyscy wiemy, że whisky nie tanieje.

malthead ma rację. Nie piłem lepszych whisky. Obok dwóch pozycji z WhiskyLegend 2016 oraz Benrinnesa 82 od TB, ten Glen Garioch jest najlepszą whisky jaką miałem okazję skosztować.

Uważam, że będzie wielka szkoda jeśli butelka się nie zamknie. Musimy się jednak śpieszyć bo może zniknąć Sad
No i namówił... :lol:
Poproszę 25 ml Smile
Odpowiedz
#30
cubus napisał(a):hmmm zawsze można tamdhu rozsamplować Big Grin
Jeszcze chwila i będziesz tęsknił ze można było 10-letnią Tamdhu kupić za grosze Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości