Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jameson select reserve small batch
#1
Z tego co sie zorientowałem jest to wczesniejsza wersja select reserve black barrel. Moje pytanie czy ktos mial z tym wypustem do czynienia? Warte zakupu? bo cena kusząca... 109zl pozdrawiam i jednocześnie witam wszystkich na forum Wink
Odpowiedz
#2
No na pewno ta pozycja nie rzuci na kolana. Z drugiej strony miałem kiedyś tą pozycję u siebie na stanie i oczywiście nie było to nie wiadomo co ale biorąc pod uwagę to sadzę że z tych tańszych pozycji jest ok. Tańsze pozycje to rozumiem takie do 120 zł. Nie trąci aż tak alkoholem jak niektóre wypusty w podobnych cenach.
Odpowiedz
#3
Lubie Whiskey irlandzka stad moje zainteresowanie, ciekawi mnie czy rzeczywiście czuc ten węgiel drzewny i nuty cherry jak podaje producentSmile
Odpowiedz
#4
Jak masz w cenie 109 zł to jest to na pewno ciekawa butelka do spróbowania. Osobiście bardzo lubię.
Odpowiedz
#5
nie będę otwierał nowego tematu ale wychodzi na to że kolejną edycją która znika z rynku jest jameson 12
Odpowiedz
#6
No Jameson trochę pozapowiadał nowości to teraz musi zredukować. Szczerze mówiąc nie wiem jak 12YO ale też już wycofywana wersja Gold Reserve powoli zaczyna nabierać wartości. Choć jeżeli ktoś szuka inwestycji to marny kierunek Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości