Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Z] Czyszczenie szaf
#11
cubus napisał(a):kolorki takie ładne... zapachniało lawendą Big Grin

Kto się spóźnił to zapraszam do mojego samplingu 8 butelek bo jeszcze trochę zostało. U mnie zdążycie! Big Grin


No, kolorki to sobie zgapiłem z twoich etykiet, krzywo ponaklejanych. Sam to bym nie wpadł na takie obrzydlistwo kolorystyczne! Big Grin

I bez "Phishing'u" w innych wątkach samplingowych. Wynocha mi stąd! Big Grin


Rozlewasz jakieś dziadostwo, kolorowe pstrokate.... drogie. Nie rozlewasz po 20 ... no i masz! A u mnie, pyk 8 godzin w nocy i BAM! Pozamiatane :lol: :lol:

:mrgreen:
Odpowiedz
#12
co ja poradzę, że na tym forum same podstawki schodzą na pniu a porządna whisky stoi i czeka :lol:
sam jesteś krzywo naklejony. Od Ciebie się uczyłem robić samplingi a teraz Ty ściągasz ode mnie. Uczeń przerósł mistrza. Tadam!
Odpowiedz
#13
cubus napisał(a):co ja poradzę, że na tym forum same podstawki schodzą na pniu a porządna whisky stoi i czeka :lol:
sam jesteś krzywo naklejony. Od Ciebie się uczyłem robić samplingi a teraz Ty ściągasz ode mnie. Uczeń przerósł mistrza. Tadam!


Ale ja nie uczyłem cię, żebyś krzywo naklejał .... i te kolory ?? Ja mówiłem o czymś całkiem innym :mrgreen: :mrgreen:
Odpowiedz
#14
sam już nie pamiętasz co mówiłeś. Whisky Ci mózg wyżarła Big Grin
Odpowiedz
#15
Jak dzieci, jak dzieci - piasku wam przywiezc?
Odpowiedz
#16
Markus jest za stary na piaskownice Big Grin
Odpowiedz
#17
Wszystko dotarło, dzięki Smile
Odpowiedz
#18
JanMil napisał(a):16,18, poprosze


Niestety kolega się spóźnił trochu.. Wink Szczegółowe informacje można znaleźć w pierwszym post'cie a prócz tego mamy tutaj też taki dział ... ''say hello" Smile
Odpowiedz
#19
To spamer reklamowy. Klasycznie - 3 głupie posty i reklama w stopce.
Odpowiedz
#20
Marcus kolega z branzy reklamowej takze raczej i tak by nie wzial.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości