Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Scotch Whisky Transparency
#1
Warto wesprzeć Compass Box w tej inicjatywie 8-) Ja się zarejestrowałem, a Ty? :twisted:

http://compassboxwhisky.com/transparency/
Odpowiedz
#2
Ja też, dobra inicjatywa Smile informacji nigdy za wiele Big Grin
Odpowiedz
#3
Ja też.
Odpowiedz
#4
Ja również Smile
Odpowiedz
#5
Macallan podobno już płacze, bo jak branża zacznie odkrywać karty to u nich też wyjdzie jakie pyszności kryją się pod Amberami i Goldami Wink
Odpowiedz
#6
Niech wychodzi, chętnie sam zobaczę Smile
Odpowiedz
#7
klepnięte ;-)
Odpowiedz
#8
Cytat:Macallan podobno już płacze, bo jak branża zacznie odkrywać karty to u nich też wyjdzie jakie pyszności kryją się pod Amberami i Goldami Wink

Akurat oni mają nad czym płakać.. ich wypusty od dłuższego czasu nadają się jedynie na podpałkę do grilla :mrgreen:
Odpowiedz
#9
surykatka napisał(a):
Cytat:Macallan podobno już płacze, bo jak branża zacznie odkrywać karty to u nich też wyjdzie jakie pyszności kryją się pod Amberami i Goldami Wink

Akurat oni mają nad czym płakać.. ich wypusty od dłuższego czasu nadają się jedynie na podpałkę do grilla :mrgreen:

Bartoszek niestety nie mogę się z Tobą zgodzić...wylałem w lato 2 butelki Macallana na brykiet i nie rozpaliłem :lol: A taki byłem głodny :roll: Więc nawet na podpałkę się nie nadaje Confusedhock: Big Grin
Odpowiedz
#10
Bartek napisał(a):Macallan podobno już płacze, bo jak branża zacznie odkrywać karty to u nich też wyjdzie jakie pyszności kryją się pod Amberami i Goldami Wink

To prawda, a więc Panowie do dzieła ! Walczmy !
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości