Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Z] Glendronach 15 Revival i inne - sampling ZAMAWIANY
#71
Moja pomyłka, myślałem, że robisz zbiorcze podsumowanie samplingów, brałem Kavalana LMDW Wink
Odpowiedz
#72
Bartas napisał(a):Moja pomyłka, myślałem, że robisz zbiorcze podsumowanie samplingów, brałem Kavalana LMDW Wink

Nooo nie mącic mi tu :!: :lol: Tamten sampling będę podsumowywał osobno. Chyba jutro.
Odpowiedz
#73
cubus napisał(a):Aktualizacja po zamknięciu kolejnych butelek:

[Obrazek: sampling13.jpg]
Witam Michale , oczywiście rozumiem że oba samplingi pójdą jedną przesyłką , czyli koszt jednej przesyłki doliczyć. :?:
Odpowiedz
#74
Oczywiście. Odejmij sobie przesyłkę jeśli brałes oba samplingi.
Odpowiedz
#75
Przesyłka odebrana, pakowanie mistrzostwo! Smile
Odpowiedz
#76
Paczka z samplami przecudnej urody dotarła. Dzięki Michale.
Odpowiedz
#77
Paczka dotarła, świetnie zapakowana, etykiety tak świetne, że szkoda będzie otwierać, sample wyglądają jak oryginalne miniaturki, warto było czekać. Jeszcze raz dzięki. Smile
Odpowiedz
#78
Kowal2706 napisał(a):Paczka dotarła, świetnie zapakowana, etykiety tak świetne, że szkoda będzie otwierać, sample wyglądają jak oryginalne miniaturki, warto było czekać. Jeszcze raz dzięki. Smile

Nie ma za co Smile oby smakowały!
Odpowiedz
#79
Paczka dotarła. Świetna robota. Jest od kogo się uczyć jeżeli chodzi o przygotowanie sampli Idea
Odpowiedz
#80
Bardzo się cieszę, że wszyscy zadowoleni. Mnie sporo frajdy daje przygotowanie tego w taki sposób. Najważniejsza jest jednak zawartość więc mam nadzieję, że i ta będzie dla Was zadowalająca Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości