Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zimowe porządki
#51
O ile zostały, poproszę:
resztki 7, 9, 13, 25, 29 i 30,
30 ml z 31,
30 ml z 33,
resztki 62, 67, 72.
Odpowiedz
#52
A czy kolega wncvirus podzielił by się 75.Glengoyne 1990/2007 17yo 56,3% c.1523 Amontillado Sherry Butt ?
Odpowiedz
#53
W miarę możliwości chciałbym prosić:
4, 31 - 20 ml
1, 16, 17, 73 - 25 ml
32, 35 - 30 ml
6, 51 - 50 ml
Dzięki
Odpowiedz
#54
Ja jeszcze poproszę resztkę - 25ml z 17.Laphroaig Quarter Cask Old Label bottle code L224957B
Odpowiedz
#55
Przy okazji - czy ktoś za jakiś czas chciałby wziąć ze mną zestaw Littlemilli na pół?
Odpowiedz
#56
Neptune napisał(a):Przy okazji - czy ktoś za jakiś czas chciałby wziąć ze mną zestaw Littlemilli na pół?

Ja chętnie ;-)
Odpowiedz
#57
Tylko to ja bym - jeśli kolega Bartoszek się zgodzi przetrzymać - optował za terminem lutowym. W tym miesiącu mój portfel już raczej więcej sampli nie udźwignie. Wink
Odpowiedz
#58
dla mnie żaden problem.. ja mogę poczekać Wink
Odpowiedz
#59
Postaram się w najbliższych dniach przeglądnąć półki i zobaczyć co tam jeszcze mam Wink .. a dodatkowo chciałbym zorganizować pewien sampling tylko nie wiem czy się wyrobię czasowo, wtedy można by połączyć wysyłkę


A tak podsumowując:

1.Wpłaty na konto to co zwykle( tylko proszę poczekać te kilka dni czy uda mi się przygotować kolejne rzeczy)

2.Jeśli ktoś jest pod kreską z finansami to proszę dać znać, zawsze się jakoś dogadamy

3.Proszę o pełne dane do wysyłki ponieważ chciałbym uaktualnić swoją bazę z adresami. Nie wiem czy będę puszczał paczki PP czy Paczkomatami dlatego proszę o takie i takie dane.Kurier raczej odpada bo staje się zbyt drogi.
Mam część adresów, ale niektóre osoby zmieniły jakiś czas temu swoje adresy dlatego wolałbym całość zaktualizować

4.Mam prośbę o linki do sklepu z buteleczkami 20.. a najchętniej 25ml jeśli ktoś takowe zna

5.Proszę posprawdzać czy wszystko dobrze z samplami pozaznaczałem
Odpowiedz
#60
Prosiłem jeszcze o 25 ml z 73. Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości