Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zimowe porządki
#41
Marek napisał(a):Na nr 20 byłem pierwszy :roll:
I coś dziwnego stało się z Taliskerem 25 (74), wczoraj się łapałem, a dzisiaj... nie rozumiem, chyba Cubus edytował swój post, jeśli ogarniam.

Z Taliskerem, to wczoraj Pio wziął od razu całość, więc się nie łapałeś. Dziś mi ją odstąpił, ale jako że mi wystarczy 25ml, to 25 dałem pierwszemu, który się zgłosił. W tym przypadku cubusowi.
Odpowiedz
#42
ja pierwszy zgłosiłem się po Taliskera i edytowałem posta gdy okazało się, że zszedł wcześniej (pewnie przez PM albo inną drogą poza forum). Pio zrezygnował a nie nie zależy więc jak ktoś chce to bierzcie Smile
Odpowiedz
#43
Neptune napisał(a):
Marek napisał(a):Na nr 20 byłem pierwszy :roll:
I coś dziwnego stało się z Taliskerem 25 (74), wczoraj się łapałem, a dzisiaj... nie rozumiem, chyba Cubus edytował swój post, jeśli ogarniam.

Z Taliskerem, to wczoraj Pio wziął od razu całość, więc się nie łapałeś. Dziś mi ją odstąpił, ale jako że mi wystarczy 25ml, to 25 dałem pierwszemu, który się zgłosił. W tym przypadku cubusowi.


Kto pierwszy, kto drugi, kto z kim komu jak się podzielił ....
Bartoszek zmień telefon na wiekszy - najlepiej taki z myszką i klawiaturą - bo nie ogarniesz Big Grin

Cubus - oddawaj Taliskjera. Napijesz się herbaty Big Grin
Odpowiedz
#44
cubus napisał(a):ja pierwszy zgłosiłem się po Taliskera i edytowałem posta gdy okazało się, że zszedł wcześniej (pewnie przez PM albo inną drogą poza forum). Pio zrezygnował a nie nie zależy więc jak ktoś chce to bierzcie Smile
To ja poproszę chętnie Big Grin
Odpowiedz
#45
4, 13, 18, 19, 30, 65, 79 poprosze po 50 ml.
życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską whisky
Odpowiedz
#46
malthead napisał(a):...
Cubus - oddawaj Taliskjera. Napijesz się herbaty Big Grin

W sumie na nic innego mnie nie stać obecnie Tongue
Odpowiedz
#47
A już na forum było tak przyjemnie,sennie Smile aż tu nagle przyszedł Bartoszek i bałaganu narobił :x .Nie dobry Bartoszek.Po nocach samplingi uskutecznia :twisted:
Odpowiedz
#48
73-25ml
60-25 ml
59-25ml
49-25ml
9-25ml
29-30ml
Odpowiedz
#49
Dopisałem resztę.. mam nadzieję iż dobrze
Pod koniec tak mi już pomieszaliście iż sam się pogubiłem :?

Jutro będę w domu i siądę przed kompem i zredaguje 1 stronę.. bo na tym telefonie to nic nie widzę :mrgreen:
Odpowiedz
#50
tomaj676869 napisał(a):73-25ml
60-25 ml
59-25ml
49-25ml
9-25ml
29-30ml

jeszcze na 49 byłem chętny Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości