Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Z] Sampling noworoczny
#61
surykatka napisał(a):.. nie tylko żeby to na dwa sample rozdzielić Wink


ok, dopisałem.
pzdr.
Odpowiedz
#62
To jeszcze ja - jestem zapisany na 2x50 ( druga i trzecia butla Edradoura) . Może to oczywiście być cała setka.
Odpowiedz
#63
Garfield napisał(a):To jeszcze ja - jestem zapisany na 2x50 ( druga i trzecia butla Edradoura) . Może to oczywiście być cała setka.

Ok.

Generalnie Ci, którzy deklarowali 2x50 dostaną dwa osobne sample. Ci, którzy dopisywali się na kolejną butlę dostaną jednego całościowego sampla. Niechciałem już tylko mieszać w tych listach, żeby się coś nie porobiło.

Pzdr.
Odpowiedz
#64
malthead napisał(a):
Hazelburn napisał(a):Jeśli nikt nie chce to ja magę zatrzymać dla siebie resztę 300ml tego Orda.

Dla mnie może tak być.

A więc Panowie - LAST CALL FOR THE PASSENGERS ....

Czekamy do godziny 20:00 i zamykamy temat.


OK, po ptokach panowie. Zamykamy temat. Hazelburn bierze resztę Orda z drugiej butli.
Odpowiedz
#65
>>>>>>>>>>>>>> UPDATE <<<<<<<<<<<<<<<<


Złe wieści Panowie. Sklep, w którym złożyłem zamówienie właśnie zwrócił mi kasę i przekazał informację, że Edradour jest niedostępny w zamówionej ilości (4szt.) butelek.

Istnieje możliwość (przynajmniej na tą chwilę tak to wygląda) zamówienia tej butelki w Belgii >> http://www.whisky-on-line.com/whisky/si ... -butt-2006 << ale wtedy tylko z przesyłką do DE. Transport do PL ogarnę za free ale to potrwa chwilę. Realnie myślę, że na początku marca, więc powinno się udać do spotkania forumowego. Całość pewnie wyjdzie taniej, bo bez przesyłki do PL. Dodatkowo porzedni sklep policzył sobie "skromną" opłatę za płatność PayPalem w wys. 8,50 eur a PayPal (też nie gorszy) policzył płatność po kursie 4,57 !!

Wygląda na to, że nie ma tego złego.... jednak ponieważ miał to być wspólny zakup z przesłką do PL stawiam pytanie i oczekuję szybkiej odpowiedzi tu albo na PM czy ktoś rezygnuje z zamówienia całej butli czy zamawiamy w dalszym ciągu 4 szt.

Proszę wziąć pod uwagę, że aktualnie nasze zakupy w strefie Eur nie należą do najtańszych ponieważ kurs PLN jest aktualnie bardzo dynamiczny. Stąd zaznaczam, że koszt podany przeze mnie w odpowiedziach na PM może ulec zmianie.

Butlę na sampling skołujemy ale jeżeli będzie trzeba zamówić pojedyńczą to również cena sampla może ulec zmianie, choć w tym konkretnym przypadku chyba nieznacznie.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#66
Aktualne zamawiaj jeśli są tylko odostepne
Odpowiedz
#67
szkło jest w cenie sampla czy nie :?:
poprosze o dane do przelewu na PM ;-)
Odpowiedz
#68
tomaj676869 napisał(a):szkło jest w cenie sampla czy nie :?:
poprosze o dane do przelewu na PM ;-)


Szkło, jak pisałem w pierwszym poście, jest w cenie. Podliczenia i namiary roześlę niebawem.

Pzdr.
Odpowiedz
#69
malthead napisał(a):
tomaj676869 napisał(a):szkło jest w cenie sampla czy nie :?:
poprosze o dane do przelewu na PM ;-)


Szkło, jak pisałem w pierwszym poście, jest w cenie....

Dlatego mi źle wyszło! :lol:
Odpowiedz
#70
cubus napisał(a):
malthead napisał(a):
tomaj676869 napisał(a):szkło jest w cenie sampla czy nie :?:
poprosze o dane do przelewu na PM ;-)


Szkło, jak pisałem w pierwszym poście, jest w cenie....

Dlatego mi źle wyszło! :lol:


Ważne, żeby ci nie wyszło bokiem. Zapłaciłeś parę zł więcej. Trudno. Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości