Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Z] Sampling noworoczny
#41
Kilka osób pytało:

Jeżeli ktoś się dołączy i będzie kilka butelek, to dodatkowego Edradour'a zamówimy tu: http://www.dramtime.eu/index.php?route=common/home

z przesyłką do PL.


Pzdr.
Odpowiedz
#42
Widze, ze sie spoznilem. Markus, jakbys jeszce byl tak dobry i w jakis sposob oddal Tomintoul (bo Glen Ord mnie nie interesuje) to bylbym wdzieczny.
Odpowiedz
#43
A powiedźcie mi o co chodzi z tą butelką? Ten Edradour nie ma w sobie nic specjalnego. Oceny nie są zbyt wysokie a wszyscy się rzucili jak by whisky miesiącami nie pili Big Grin Czy to dlatego, że kilka osób szybko wzięło i reszta stwierdziła, że też musi czy o co chodzi? Smile Ktoś go próbował?
Odpowiedz
#44
Sendilkelm napisał(a):Widze, ze sie spoznilem. Markus, jakbys jeszce byl tak dobry i w jakis sposob oddal Tomintoul (bo Glen Ord mnie nie interesuje) to bylbym wdzieczny.


Niestety nie mogę. Te moje 130 ml jest do podziału na 4 os. Poratuje ktoś inny?
Odpowiedz
#45
Następnym razem muszę wiedzieć kiedy nie spać. Tongue
Odpowiedz
#46
Sendilkelm napisał(a):Widze, ze sie spoznilem. Markus, jakbys jeszce byl tak dobry i w jakis sposob oddal Tomintoul (bo Glen Ord mnie nie interesuje) to bylbym wdzieczny.


Rafał ja mogę 25 ml oddać jak chceszSmile
Odpowiedz
#47
Hm.. To moze nie bede zabieral Ci 25 a 20ml, zawsze bedziesz mial te 5ml wiecej.
Odpowiedz
#48
Sendilkelm napisał(a):Hm.. To moze nie bede zabieral Ci 25 a 20ml, zawsze bedziesz mial te 5ml wiecej.


No ok to wobec tego Oddaje Ci 20 ml a ja wezmę 30 ml - tylko nie wiem co na to MarkusSmile czy taką matematykę będzie chciał uprawiać przy samplinguSmile
Odpowiedz
#49
wncvirus napisał(a):
Sendilkelm napisał(a):Hm.. To moze nie bede zabieral Ci 25 a 20ml, zawsze bedziesz mial te 5ml wiecej.


No ok to wobec tego Oddaje Ci 20 ml a ja wezmę 30 ml - tylko nie wiem co na to MarkusSmile czy taką matematykę będzie chciał uprawiać przy samplinguSmile

Nie ma problemu, dopóty rozmawiamy o pełnych [ ml ] Wink
Odpowiedz
#50
Ja też mogę spokojnie oddać 30 i zostawić sobie 50. Pzdr
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości