Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie Whisky kupić na prezent POMOCY jakieś propozycje ???
#1
Witam, stoję przed dylematem jakie whisky kupić na prezent i mam 3 propozycję do wyboru. Dodam, że osoba jest delikatnym koneserem. I jakie według was jest najlepsze

Whisky Chivas Regal 25yo 0,7l
Whisky Ballantine's 30yo 0,7l
Whisky The Macallan 1824 Series: Ruby 0,7l


Dziękuje serdecznie za odpowiedz.
Odpowiedz
#2
U muszą to być koniecznie te pozycje, bo w tej cenie można z łatwością kupić coś znacznie lepszego...
Odpowiedz
#3
no te 3 znalazłem a jakie są Twoje propozycje ? chodzi o tą cene +-
Odpowiedz
#4
nimradelll napisał(a):Witam, stoję przed dylematem jakie whisky kupić na prezent i mam 3 propozycję do wyboru. Dodam, że osoba jest delikatnym koneserem. I jakie według was jest najlepsze

Whisky Chivas Regal 25yo 0,7l
Whisky Ballantine's 30yo 0,7l
Whisky The Macallan 1824 Series: Ruby 0,7l


Dziękuje serdecznie za odpowiedz.


A jaki jest budżet?. Czy ta lista jest obowiązująca?. Jakie są wymagania butelek? Bo wydaje się że w pieniądzach jakie musisz wydać za butelki wymienione przez Ciebie można mieć coś więcej.
Odpowiedz
#5
1000 zł to budżet chodzi o dobre whisky, butelka jest mniej istotna
Odpowiedz
#6
nimradelll napisał(a):1000 zł to budżet
Za tę kasę można kupić coś wprost świetnego, chociaż sam mając taki budżet, wziąłbym sobie 2 butelki. Jeśli nie chodzi koniecznie o zachwyty koneserów i zarazem w miarę uniwersalny wybór, pewnie poleciłbym jakiś oficjalny wypust np. Springbank 21 albo Highland Park 21, oczywiście można puścić wodze wyobraźni i znaleźć coś o wiele ciekawszego od niezależnego rozlewcy, pytanie czy jest sens.
Odpowiedz
#7
Raczej u niego widziałem przeważnie chivas 18 ale ostatnio mówił,że trochę smak się pogorszył. Ciężko jest mi to stwierdzić co lubi bo z tego co widziałem dopiero zaczyna przygodę z whisky.
Odpowiedz
#8
Skoro dopiero zaczyna, to faktycznie nie ma co od razu ładować z najwyższą półką za 1000. Lepiej zrobisz jak kupisz dwie po 500. Chłopaki na pewno doradzą Ci takie, przy których Chivas 18 zblednie i przestanie być uważany za interesującą whisky.

Albo jeszcze inna opcja - zestaw whisky z wyższej półki, przekrój przez podstawowe smaki, np: Glendronach 21 Parliament, Ardbeg Uigeadail i Kavalan Solist Bourbon. Trzy butelki diametralnie od siebie różne, a każda jak na cenę bardzo dobra.
Odpowiedz
#9
http://www.bestwhiskymarket.com/springb ... t,735.html
Odpowiedz
#10
Polecam Whisky Ballantine's 30yo 0,7l - sama je pije je z mężem i polecamy. Smak bardzo dobry. Dla smakoszy najlepsze whisky.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości