Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sampling przedświąteczny
#41
W przesyłce od Pablo znalazłem extra sampla Kavalana Sherry Oak, nie zamawiałem go więc jeżeli komuś brakuje to prośba o info Smile
Odpowiedz
#42
Bartek napisał(a):W przesyłce od Pablo znalazłem extra sampla Kavalana Sherry Oak, nie zamawiałem go więc jeżeli komuś brakuje to prośba o info Smile

To mój panowie. Dotarł do mnie Glenrothes 2007 AD i Glenturret 1980 MoS ale Kavalana nie było. A już się zastanawiałem, co z nim zrobiłem. Dzięki.
Odpowiedz
#43
Cholera, błąd za błędem. Najmocniej przepraszam, po raz kolejny, osoby wciągnięte w zamieszanie. Bartek, jeśli przesyłasz go do Markusa, to oczywiście przesyłka na mój koszt, daj znać Smile
Odpowiedz
#44
Jak to Markusa to się poczęstuję, on i tak ma już za dużo dobrej whisky :-P
Odpowiedz
#45
Bartek napisał(a):Jak to Markusa to się poczęstuję, on i tak ma już za dużo dobrej whisky :-P

Tylko nie pij z gwinta, bo mi do sampelka naplujesz Big Grin
Odpowiedz
#46
Za późno, złapałem łyka z gwinta do porannej kanapki i masz trochę "farfocli", typowy raw cask ten Kavalani Big Grin Big Grin Big Grin
Odpowiedz
#47
Bartek napisał(a):Za późno, złapałem łyka z gwinta do porannej kanapki i masz trochę "farfocli", typowy raw cask ten Kavalani Big Grin Big Grin Big Grin


O kur.... :o Teraz tak patrzę w szafkę i widzę, że wszystkie sample od ciebie to RAW'y !!!!
:lol:
Odpowiedz
#48
To mój sekret :ugeek: :ugeek: Nikomu nie mów! :mrgreen:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości