Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Z] Arran The Illicit Stills - Smugglers' Series Vol. 1
#31
cubus napisał(a):To sklepy w Polsce pojechały z cenami Arrana bo na zachodzie z tego co obserwowałem to ceny były "normalne" czyli w okolicy 80-100 funtów. Pomijam fakt, że to sporo jak za NASa od Arrana. Smutne jest więc to, że w naszym biednym w porównaniu do zachodu kraju ceny są wyższe (często dwukrotnie) niż w krajach gdzie zwykły kowalski ma zdecydowanie większe możliwości finansowe.

Dziwi mnie natomiast kwestia Bowmora Devilsa III. Na zachodzie stoi (i nie schodzi chyba) za 190 funtów. Na festiwalu kupiona za 390zł. Czy w tym przypadku destylarnia ustaliła cenę ze względu na możliwości kupujących czy Jarek Buss dołożył do interesu? Smile

Stawiam na: Destylarnia ustalila cene ze wzgledu na mozliwosci kupujacych.
Odpowiedz
#32
Sendilkelm napisał(a):
cubus napisał(a):...

Dziwi mnie natomiast kwestia Bowmora Devilsa III. Na zachodzie stoi (i nie schodzi chyba) za 190 funtów. Na festiwalu kupiona za 390zł. Czy w tym przypadku destylarnia ustaliła cenę ze względu na możliwości kupujących czy Jarek Buss dołożył do interesu? Smile

Stawiam na: Destylarnia ustalila cene ze wzgledu na mozliwosci kupujacych.

Zdaje się, że zwykła ludzka pomyłka ...
Odpowiedz
#33
Nie sądzę aby to była pomyłka.Na poprzednim festiwalu też był sprzedawany po cenie normalnej czyli 325 zł ale było tylko parę butelek.Na moje pytanie na fejsie czy będzie dostęny na festiwalu w sklepie powidziano mi lż tylko degustacja.Okazało sie zupełnie inaczej.Jednak parę butelek było dostępnych po 390 zł ale nie dla wszystkich.Teraz trafi do sklepu zapewne w nowej poprawionej cenie i wszystko się wyrówna a za łatwowierność trzeba płacić.Tyle tylko ,że 280 euro za 10-cio letniego Bowmora to ja nie dam.
Odpowiedz
#34
konio23 napisał(a):Nie sądzę aby to była pomyłka.Na poprzednim festiwalu też był sprzedawany po cenie normalnej czyli 325 zł ale było tylko parę butelek.Na moje pytanie na fejsie czy będzie dostęny na festiwalu w sklepie powidziano mi lż tylko degustacja.Okazało sie zupełnie inaczej.Jednak parę butelek było dostępnych po 390 zł ale nie dla wszystkich.Teraz trafi do sklepu zapewne w nowej poprawionej cenie i wszystko się wyrówna a za łatwowierność trzeba płacić.Tyle tylko ,że 280 euro za 10-cio letniego Bowmora to ja nie dam.
Na poprzednim festiwalu bylo duzo butelek, tylko porezerwowane. W wolnym obiegu bylo z 20.
Chcialbys 10letniego. Ten nowy to NASik.
Odpowiedz
#35
Z rozpędu wpisało mnie się 10 lat ale oczywiście to Nasik.A co do reszty to podobno dla Konika ma nie zabraknąć :mrgreen: a jak będzie ? Zobaczymy.Dzięki serdeczne za pamięć Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości