Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zwariowałem! Whisky rozdaję...
#1
Przyszła chwila kiedy miałem czas na zrobienie małych porządków w samplach i jak się okazuję dużo Waszych sampli stoi w moim tajnym schowku.
W związku z tym uprzejmie informuję, że lista kształtuje się następująco:

[Obrazek: sample.png]

Jeżeli osoby, które opłaciły wysyłkę nie zażyczą sobie inaczej to paczki wypuszczę w nadchodzącym tygodniu.
Pozostałych prośba o info Smile
Odpowiedz
#2
Jak zobaczyłem, że whisky rozdajesz to jestem, dobry chłyt marketingowy ;-)
Odpowiedz
#3
Wogóle zapomniałem o tym, mi możesz wysłać razem z samplami piokilerka lub mogę odebrać w Wawie jak będę na spotkaniu za 2 tygodnie
Jeśli miałbyś wysyłać to sprawdz czy płaciłem za przesyłkę i jeśli możesz przypomij co to za samling GD bo nie kojarzę
Odpowiedz
#4
Proszę Cię bardzo Smile viewtopic.php?f=14&t=728
Też prawie o nim zapomniałem, a jak się okazuje jeszcze kilka osób ma go do odebrania.

Wysyłki od Ciebie nie mam, bo umawialiśmy się, że przy okazji komuś wręczę i może rzeczywiście tak zróbmy.
Piokilerowe sample również mogę Ci przekazać Big Grin
Odpowiedz
#5
Dzięki za przypomnienie, przy tej ilości samplingów czasami ciężko się połapać :oops:

Zrób jak ci wygodniej, albo przekażesz przy okazji nasze sample albo puść paczkę i ci zapłacę za przesyłkę
Odpowiedz
#6
Bartek.
Przytrzymaj proszę do najbliższego spotkania
Odpowiedz
#7
Bartek, jeżeli to nie stanowi problemu to przetrzymaj proszę mojego sampla.
Odpowiedz
#8
Bartku to jak rozsamplujesz tego Glenfarclasa 15 letniego z festiwalu to wyślij moje,Bartoszka i Morganka sample razem(z tym ze Morganek jeszczę o tym nic niewie ale na pewno niż będzie miał nic przeciwko Big Grin Wink )ja przeleje Ci za przesyłkę jak będę płacił za sampla Wink
Odpowiedz
#9
piokiler napisał(a):Bartku to jak rozsamplujesz tego Glenfarclasa 15 letniego z festiwalu to wyślij moje,Bartoszka i Morganka sample razem(z tym ze Morganek jeszczę o tym nic niewie ale na pewno niż będzie miał nic przeciwko Big Grin Wink )ja przeleje Ci za przesyłkę jak będę płacił za sampla Wink

Nic nie wiem ale się zgadzam Smile
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#10
Ok pasuje mi ten plan Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości