Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Z] Arran The Illicit Stills - Smugglers' Series Vol. 1
#21
Miliony złotych monet pukają do Twych drzwi Wink
Odpowiedz
#22
Bartek napisał(a):Miliony złotych monet pukają do Twych drzwi Wink

idę im otworzyć Smile
Odpowiedz
#23
w temacie - Pick wystawił za 1600, DW za 2k...
Odpowiedz
#24
Edd napisał(a):w temacie - Pick wystawił za 1600, DW za 2k...

a cena wyjściowa to 80 funtów. chore.
Odpowiedz
#25
Cubus wystaw na wb za 2,5k zł bądź lepszy od DW :twisted: :twisted: :lol:
Odpowiedz
#26
Od takich zadań to jestem ja, jutro wstawię.
Odpowiedz
#27
A to jakieś szaleństwo :x czy o co chodzi :oops:
Odpowiedz
#28
cóż, rynek dyktuje ceny akurat w tym wypadku - bańka pęknie już chyba niebawem, co myślicie?
Odpowiedz
#29
Edd napisał(a):cóż, rynek dyktuje ceny akurat w tym wypadku - bańka pęknie już chyba niebawem, co myślicie?

W tym wypadku akurat sklepy / destlyarnie podyktowaly ceny, a nie rynek Smile A dokladnie to chec zarobku.
I widac to po zalegajacych butelkach na WB, sklepach, tak samo Arrana Smuglersa jak i Bowmoer'a NAS Double The Devil. Rynek tych cen nie przyjal, a to, ze gdzies tam na ukacji pojdzie po tyle - no coz, inne rzeczy tez chodza wysoko, a da sie dostac taniej Tongue
Odpowiedz
#30
To sklepy w Polsce pojechały z cenami Arrana bo na zachodzie z tego co obserwowałem to ceny były "normalne" czyli w okolicy 80-100 funtów. Pomijam fakt, że to sporo jak za NASa od Arrana. Smutne jest więc to, że w naszym biednym w porównaniu do zachodu kraju ceny są wyższe (często dwukrotnie) niż w krajach gdzie zwykły kowalski ma zdecydowanie większe możliwości finansowe.

Dziwi mnie natomiast kwestia Bowmora Devilsa III. Na zachodzie stoi (i nie schodzi chyba) za 190 funtów. Na festiwalu kupiona za 390zł. Czy w tym przypadku destylarnia ustaliła cenę ze względu na możliwości kupujących czy Jarek Buss dołożył do interesu? Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości