Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Z]aguerorafal sampling: "coś" z Japonii
#21
Właśnie wysłałem na priv mój numer konta na który należy wpłacać należność za sample. Sample są już gotowe do wysyłki i jak tylko odnotuję wpłatę, to wysyłam. Proszę o podanie adresów wysyłki. Właśnie zauważyłem że na wstępie nie dodałem że do kosztów należy doliczyć 2zł za buteleczkę i 11zł za wysyłkę, ale mam nadzieję że ci którzy śledzili moje poprzednie samplingi wliczyli to w koszta.
Odpowiedz
#22
Dzisiaj rano wysłałem pierwsze sample, jutro wysyłam pozostałe. Mam nadzieję że każdy dostanie to co zamówił Wink. Tych którzy zamówili sample a jeszcze nie dokonali zapłaty proszę o jakieś info. Ze względu na mój wyjazd następna wysyłka będzie możliwa dopiero w poniedziałek.
Odpowiedz
#23
Wczoraj dotarło, wszystko OK. Dzięki.
Odpowiedz
#24
Tomek B napisał(a):Wczoraj dotarło, wszystko OK. Dzięki.

Dzięki za info. Pozostałych prosiłbym również o informacje w sprawie przesyłki.
Odpowiedz
#25
Wszystko ok. Dzięki.
Odpowiedz
#26
witam
poproszę po 50ml z każdej wolnej pozycji, proszę o dane do przelewu, dziekuje
pozdrawiam
Odpowiedz
#27
Poprosze po 50ml numery 1 i 4, po 100ml numery 8 i 9
Odpowiedz
#28
Cześć,
I ja się skuszę. Jeżeli dobrze liczę, to powinienem jeszcze się załapać.

Poproszę numery: 1, 4, 8, 10
Wszystkie po 50ml
Odpowiedz
#29
Co prawda w zasadzie z sąsiedniego samplingu, ale wszystko doszło w perfekcyjnym stanie. Dzięki.
Odpowiedz
#30
Chciałbym oficjalnie zamknąc sampling ponieważ kilka osób zamówiło sample poza forum i niektóre pozycje są już niedostępne czego nie odnotowałem. Jak tylko ureguluję ze wszytkimi zamówione sample to postaram się zorganizowac jeszcze jeden sampling w tym roku.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości