Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Z]aguerorafal sampling: "coś" z Japonii
#11
Jak już polewasz Aberlour 15 to poproszę 50ml Wink
Odpowiedz
#12
2,3,4 po 50ml poprosze
Odpowiedz
#13
Proszę 1,2,3,4,5 po 50 ml.
Odpowiedz
#14
sebastian_ka napisał(a):Cieszę się, że zaproponowałeś w samplingu podstawki z Japonii. Rzadko próbuję czegoś poza Szkocji i chętnie spróbuję tym bardziej w formie sampla. Poproszę zatem po 50 ml następujące pozycje: 2, 3, 4.
Dziękuję.
Zaktualizowane. Ja też się cieszę że udało mi się zainteresować forumowiczów samplingiem whisky z Japonii, mimo iż niektóre to blendy. Po spróbowniu podstawek whisky ze Szkocji chciałem porównać czym różni się japońska whisky. Trochę chętnych na sample się nazbierało więc proszę sprawdzić czy nikogo nie pominąłem. Chętnych na Aberloura też zapisałem.
Odpowiedz
#15
Buteleczki będę rozlewał w sobotę, więc gdyby się ktoś jeszcze rozmyślił to proszę dac znac do tego czasu. Proszę się wstrzymac z płatnościami do następnego tygodnia, ponieważ poprzedni numer konta jest nieaktualny (info dla tych którzy już zamawiali u mnie sample). Nowy podam w przyszły poniedziałek. Po otrzymaniu należności natychmiast wysyłam.
Odpowiedz
#16
Poproszę 5 i Aberlour 15 z poprzedniego samplingu, jeśli jeszcze został. Oba po 50ml, dzięki Wink
Odpowiedz
#17
Bartas napisał(a):Poproszę 5 i Aberlour 15 z poprzedniego samplingu, jeśli jeszcze został. Oba po 50ml, dzięki Wink

Hibiki JH zapisałem. Co do Aberloura to nie musisz się martwic o dostępnośc bo jeszcze nawet buteleczki nie otworzyłem Wink
Odpowiedz
#18
Mój znajomy obudził się za pięć dwunasta, więc dorzucam do listy życzeń jeszcze jedno 50ml Aberlour 15, 50 ml taliskera i 50 ml HP 1990 (jeżeli będziesz go samplował)
Odpowiedz
#19
Bartas napisał(a):Mój znajomy obudził się za pięć dwunasta, więc dorzucam do listy życzeń jeszcze jedno 50ml Aberlour 15, 50 ml taliskera i 50 ml HP 1990 (jeżeli będziesz go samplował)

Zapisałem. Tak jak pisałem sampluję dopiero w sobotę, więc nie ma problemu. Aberloura chcesz w buteleczkach po 50ml czy w 100ml buteleczce? Co do HP 1990 to na razie nie sampluję. Szkoda że nie ma chętnych, bo po przyzwoitym HP 12 sam chętnie bym go spróbował.
Odpowiedz
#20
Poproszę dwie oddzielne 50ml. Szkoda, natomiast jak będziesz go kiedyś jednak samplował to jestem pierwszy w kolejce Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości