Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Z] KAVALAN Peaty Cask Whisky Live Warsaw
#11
Potwierdzam Smile
Odpowiedz
#12
Widzę, że cubus, dużo dla siebie zostawił. Jak znaleźliby się chętni, mógłbym za taką samą cenę, otworzyć swoją butle i ją rozlać. Oczywiście dopiero jak znajdzie się komplet.
Odpowiedz
#13
Kowal2706 napisał(a):Widzę, że cubus, dużo dla siebie zostawił. Jak znaleźliby się chętni, mógłbym za taką samą cenę, otworzyć swoją butle i ją rozlać. Oczywiście dopiero jak znajdzie się komplet.

25 bym wziął bo butlę cubusa "przespałem" będąc w pracy :?
Odpowiedz
#14
Wziął bym 50
Odpowiedz
#15
i ja sie zapisze na 50 ml
życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską whisky
Odpowiedz
#16
Znalazłem chwile na małe podsumowania ale nie jestem pewien czy dobrze wszystko spisałem z konta. Poniżej dwie rozpiski za ostatnie samplingi. Sprawdźcie proszę czy wszystko się zgadza. Tych którzy nie zapłacili proszę o szybką wpłatę. Tych którym coś się nie zgadza zapraszam na priv Smile

[Obrazek: sampling10.jpg]

[Obrazek: sampling11.jpg]
Odpowiedz
#17
Pytanie. Czy "mój" towar mogę u Ciebie przechować i jak się zbierze większa liczba to poprosiłbym o przesyłkę.
Odpowiedz
#18
wncvirus napisał(a):Pytanie. Czy "mój" towar mogę u Ciebie przechować i jak się zbierze większa liczba to poprosiłbym o przesyłkę.

Możesz przechować
Odpowiedz
#19
wncvirus napisał(a):Pytanie. Czy "mój" towar mogę u Ciebie przechować i jak się zbierze większa liczba to poprosiłbym o przesyłkę.

Wspólna wysyłka też jest mozliwa. Połowa kosztów przesyłki a Cubus ma o jedną paczke mniej do pakowania.
Odpowiedz
#20
Jeśli chodzi o mnie to żadnego problemu nie widzęWink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości