Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Z] Zuidam Millstone Sherry cask & Lightly Peated
#11
Pomimo, że butelek nie udało się zamknąć to i tak będą samplowane. Planuję rozlewać je w weekend 24-25.10 i wysyłać w poniedziałek 26.10. W najbliższy weekend podeślę każdemu rozliczenie.

Zostało jeszcze 50 ml Sherry i 150 ml Lightly Peated. Gdyby ktoś był jeszcze zainteresowany to zapraszam.
Odpowiedz
#12
SEBASTIANKO :-) ja przesłałem i przelew i potwierdzenie proszę sprawdz
Odpowiedz
#13
To wezmę po 50.
Odpowiedz
#14
Tomek B napisał(a):To wezmę po 50.
Dzięki za zainteresowanie. Zdążyłeś "rzutem na taśmę". Sample są już rozlane i wysyłam w poniedziałek. Wysłałem do Ciebie PM ze szczegółami.
Odpowiedz
#15
Status wysyłki sampli jest następujący:
- dopiero wczoraj wysłałem paczki do osób, które zadeklarowały, że chcą PP
- w niedzielę wieczorem wysłałem paczkomatem. Mam nadzieję, że one już dotarły. Wyjątkiem jest Cubus - do Ciebie jeszcze paczka nie została wysłana wyślę ją w poniedziałek. Wysłałem PW z wyjaśnieniami.
Przepraszam wszystkich zainteresowanych za zwłokę w wysyłce paczek i brak informacji wcześniej :oops:
Jak paczki dotrą to proszę o potwierdzenie czy wszystko w porządku.
Odpowiedz
#16
u mnie dotarła i wszystko OK ;-)
Odpowiedz
#17
Otrzymałem wszystko ok dzieki
Odpowiedz
#18
Oficjalnie zamykam ten sampling. Wszystkie paczki dawno już wysłane. Nie wszyscy jeszcze potwierdzili odbiór przesyłek. Skoro nie było żadnych skarg to zakładami, że do każdego paczka dotarła cała i zdrowa. Gdyby jednak pojawiły się jakieś problemy to proszę o info.
Odpowiedz
#19
ja dostałem Big Grin dzięki!
Odpowiedz
#20
Do mnie dotarły. Dzięki
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości