Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Degustacja / sharing Diageo Special Release 2015
#1
Baczność!

Czołgiem Towarzysze Broni,

Wróg stoi u bram. Zasoby są rozpraszane, różne rzeczy się dzieją. Planować wszyscy musimy z góry. Zachęcamy szerokie planowanie strategiczne i zapowiadam atak na wzgórza ... i wspólne zakupy.

Zaatakujemy 8-9 pozycji wroga (słownie dziewięć na dziś). Składka na zakup broni będzie się wahać w granicach 150 - 160 euro przy bezpośrednim wspólnym natarciu oraz 160 - 180 euro za 20 ml do indywidualnych samobójczych ataków fanatycznych Towarzyszy, którzy akurat nie mogą przybyć na wezwanie. Chętni na większe zasoby broni muszą odpowiednio powielać tę kwotę. Atakujemy wszystko albo nic. Atak odbędzie się bez względu na ilość bohaterów. Chyba, że generalicja stchórzy, ale na dziś jest pełna werwy i entuzjazmu, żeby wrogów wziąć do niewoli. Nas nie powstrzyma nic. Bring'em on. (Czy ktoś pamięta ten status w Wolfsteinie?)

Jeśli ktoś się waha przed bohaterskim atakiem to nadmienię, że wróg odsłonił się nam maksymalnie, znamy jego tajne plany i dzięki temu będzie to unikalna szansa zdobycia i podbicia wroga. Uwaga: Jego normalne / nominalne wartości bojowe na rynku są wycenione co najmniej trzykrotnie więcej. Można powiedzieć, że teraz lub nigdy. Nigdy więcej nie będzie takiej szansy na zdobycie wroga, przy tak niskich nakładach własnych. Bohaterowie będą zdobywać między innymi przesławne szczyty legendarnego Port Ellen oraz słynącej ze swojego okrucieństwa Brory.


Gotuj się do Walki.

Spocznij.
:twisted:
Odpowiedz
#2
Czołem

Pierwszą część szczegółów już znamy.

http://www.whiskynotes.be/2015/whisky-n ... ases-2015/

Więcej informacji wkrótce.

Zainteresowanych proszę o kontakt na priv.
Odpowiedz
#3
Szczerze powiem, że ceny są delikatnie mówiąc zabawne...Smile
Odpowiedz
#4
Hazelburn napisał(a):Szczerze powiem, że ceny są delikatnie mówiąc zabawne...Smile
prawdziwa cnota krytyk sie nie boi. (Kraszewski).
a sam pomysl ciekawy (ja).
Wink
życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską whisky
Odpowiedz
#5
PawelWojcik napisał(a):
Hazelburn napisał(a):Szczerze powiem, że ceny są delikatnie mówiąc zabawne...Smile
prawdziwa cnota krytyk sie nie boi. (Kraszewski).
a sam pomysl ciekawy (ja).
Wink

Racja Panowie, Racja. Tym bardziej, że nie wiadomo co tam w środku siedzi i czy warto.

Cóż zrobić?

Uczciwy deal to jasny deal. Znana kwota i własna decyzja. Bez namawiania.

Być może znajdą się chętni, aby sprawdzić komplet 2015. Być może nie.
Odpowiedz
#6
Najbardziej absurdalna cena to dla mnie Dalwhinnie. Wersja ze Special Releases z 2012 jakoś nie porwała tłumów i do dzisiaj bez problemu można dostać ją w takim Domu Whisky za 960 pln....
Odpowiedz
#7
Danielu to nie Twoja wina , że ludzie w Diageo na głowe upadli Wink Clynelish też mnie rozwalił na łopatki cenowo. Sorry ale za 750 EUR to można... hohoho ! Np. Dwa Clynelishe Manager Dram , które tego zapewne zmiatają z powierzchni Ziemi.
Odpowiedz
#8
Z tego co wiem, to 20.10 będzie światowa premiera w Londynie i po niej będzie więcej wiadomo odnośnie kompletu pozycji, ich jakości oraz cen. Pewnie pierwsze recenzje pojawią się dość szybko. (Chociaż w dzisiejszych czasach jak tu wierzyć recenzjom ... Nawet gdybym ja mógł ich spróbować i powiedzieć jakie są to będę podejrzany o interesowność, stronniczość, sprzedajność, ... i etc. ).

Koszty jak wiadomo wysokie, szczególnie jeśli chodzi o pełne butle ze sklepu.
Z drugiej strony ok 150 - 180 euro za komplet dramów (dokładnej kwoty jeszcze nie znam, a mam nadzieję, że ciut taniej) to dla niektórych może być poziom akceptowalny.
Odpowiedz
#9
Pewnie tak, zaakceptować można różne ceny. Może nawet te whisky będą wspaniałe , co nie zmieni faktu, że Diageo wypuszczając butle po tych cenach robią z ludzi wariatów.
Odpowiedz
#10
Hazelburn napisał(a):Pewnie tak, zaakceptować można różne ceny. Diageo wypuszczając butle po tych cenach robią z ludzi wariatów.
Nie pierwszy i nie ostatni raz , potem zalegaja w sklepach.
Pozdrawiam Grzegorz

[Obrazek: MFW+drinking+whisky+Apple+Juice+_420e695...05c4f8.gif]

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ">http://www.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ</a><!-- m -->
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości