Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Z]aguerorafal sampling: podstawki
#21
Chciałbym oficjalnie zamknąć ten sampling. Niestety nie obyło się bez nieprzyjemnego incydentu. Jedna z buteleczek potrzaskała się podczas transportu, co utwierdziło mnie w przekonaniu żeby wysyłać buteleczki w kartonowych pudełeczkach, a nie w kopertach bąbelkowych (zawijanie dodatkową folią nie pomogło). Za dwa lub trzy tygodnie mój kolejny sampling. Do tych whisky które zostały dodam kilka nowych buteleczek Smile
Odpowiedz
#22
aguerorafal napisał(a):Chciałbym oficjalnie zamknąć ten sampling. Niestety nie obyło się bez nieprzyjemnego incydentu. Jedna z buteleczek potrzaskała się podczas transportu, co utwierdziło mnie w przekonaniu żeby wysyłać buteleczki w kartonowych pudełeczkach, a nie w kopertach bąbelkowych (zawijanie dodatkową folią nie pomogło).

Kiepska sprawa. Współczuję :-( Dowodzi to niestety jak traktowane są paczki. Czasami aż strach wysyłać droższe sample. Pamiętam jak wysyłałem raz paczki za pośrednictwem PP, pani na poczcie bez najmniejszego skrępowania przy mnie rzucała paczki do pojemnika stojącego kilka metrów dalej. Niestety część przewoźników ma zakaz przewożenia alkoholu więc w takich przypadkach nawet ubezpieczenie chyba nic nie daje. Na szczęście to są raczej rzadkie przypadki.

Tak z ciekawości zapytam czym wysyłałeś: Poczta Polska, kurier, InPost?
Odpowiedz
#23
Wysyłałem InPostem. Szczęście w nieszczęściu że była to tylko buteleczka 50ml podstawki a nie jakieś droższe whisky. Ale w kopertach bąbelkowych już teraz definitywnie nie wysyłam.
Odpowiedz
#24
Dlatego, właśnie ja prosiłem o kartonik, napewno lepiej chroni a i więcej foli babelkowej się zmieści
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości