Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Glenfarclas 1966 HL 47 YO 48,5%
#11
50ml poproszę Smile
Odpowiedz
#12
Na zachętę podpowiem, że młodsza siostra samplowanej butelki zajęła 4 miejsce na Whisky Legend, średnia 7,11.
Smile
Biorąc pod uwagę dopiero co zakończone wakacje i sporo samplingów w ostatnim czasie, możliwe jest uzgodnienie późniejszej płatności.
Odpowiedz
#13
mariusz123 napisał(a):Na zachętę podpowiem, że młodsza siostra samplowanej butelki zajęła 4 miejsce na Whisky Legend, średnia 7,11.
Smile
Biorąc pod uwagę dopiero co zakończone wakacje i sporo samplingów w ostatnim czasie, możliwe jest uzgodnienie późniejszej płatności.

wiem, wiem Wink
dopiero po sobocie zdecyduję. Festiwal w Berlinie... hehe i wydatki z tym związane.
Kiepski czas po wakacjach, słabe cash flow ;(
Gdyby ktoś chciał tamtego spróbować to mogę się wymienić na tego Wink
Odpowiedz
#14
Daniel napisał(a):Gdyby ktoś chciał tamtego spróbować to mogę się wymienić na tego Wink
jesli 50ml, to jestem chetny na taka zamiane.
życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską whisky
Odpowiedz
#15
Może być i tak Wink
Czekamy na potwierdzenie 50ml przez Daniela.
Odpowiedz
#16
PawelWojcik napisał(a):
Daniel napisał(a):Gdyby ktoś chciał tamtego spróbować to mogę się wymienić na tego Wink
jesli 50ml, to jestem chetny na taka zamiane.
Dzieki za propozycje. To ja potwierdzam.
Napisz na priv szczegóły odnośnie wysyłki. Adres miałem ale chyba już skasowałem.
Odpowiedz
#17
Paweł wspominał o wysyłce w połowie października. Żeby nie robić niepotrzebnego zamieszania, wyślę Pawłowi w jednej przesyłce dwa sample - 1966 i 1967. Do tego czasu na pewno się spotkamy Danielu.
Jutro zamawiam butelkę. Smile
Odpowiedz
#18
tak, potwierdzam oczywiscie.
życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską whisky
Odpowiedz
#19
Oprócz wymiany jeszcze 50 poproszę. Wink
Odpowiedz
#20
I ja poproszę jeszcze 25ml
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości