Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szkocja 2015
#1
Fotki z Szkocji jakby ktoś chciał zobaczyć:

https://picasaweb.google.com/1038410071 ... 8sTpppf-Hg
Odpowiedz
#2
No no. Zdjęcia robią wrażenie!
Odpowiedz
#3
surykatka napisał(a):Fotki z Szkocji jakby ktoś chciał zobaczyć:

https://picasaweb.google.com/1038410071 ... 8sTpppf-Hg

Przygoda jak się patrzy!
Widzę, że pogoda wam dopisała.
I widok na Loch Ness zaliczyliście z ruin zamku Urquahart.
Rewelka jednym słowem.

Tylko...
jacyś tacy trzeźwi jesteście Wink
(żart)
Nie ma złej whisky. Jest tylko dobra whisky i lepsza whisky.
Odpowiedz
#4
Cytat:Tylko...
jacyś tacy trzeźwi jesteście Wink
(żart)

..zasługa Photoshopa Wink
Odpowiedz
#5
I pili jakieś 10-cio letnie Ledaigi zagryzając torfem i ziarkami Big Grin
Odpowiedz
#6
Ładnie. Jeżeli w 2016 również wybieracie się do Szkocji to chętnie wybrałbym wraz z żoną. U kogo zapisy?
Odpowiedz
#7
Cytat:Ładnie. Jeżeli w 2016 również wybieracie się do Szkocji to chętnie wybrałbym wraz z żoną. U kogo zapisy?

Rozmawiaj z Grzesiem i Danielem Wink


Cytat:I pili jakieś 10-cio letnie Ledaigi zagryzając torfem i ziarkami Big Grin

I nawet dobre te Ledaigi były Wink .. w szczególności że zagryzane torfem i ziarkami :mrgreen:
Odpowiedz
#8
Potwierdzam. W przyszłym roku wstępnie planujemy dwa wyjazdy w formie wizyt studyjnych do Szkocji. Jeden na Islay bliżej początku lipca i jeden do Speyside bliżej końca sierpnia. Pierwszy maks. 8 osób. Drogi Wink i jeszcze bardziej limitowany, dla entuzjastów, którzy sięgną do kieszeni po oszczędności by przeżyć przygodę. Będziemy tam piłi whisky dobrą (i często drogą niestety). Wink (Odstraszam i odradzam!!!)

Drugi na maks 10-12 miejsc i spokojniejszy.

Każdy wyjazd jest dla whiskomaniaków i whisky jest najważniejsza Wink więc nie są to wyjazdy wycieczkowe i nie wiem czy żona zaakceptuje tę sytuacje Wink Czasami trzeba będzie żyć o wodzie i kanapkach w ciągu dnia. Wink

Pozdrawiam
Odpowiedz
#9
Daniel napisał(a):Potwierdzam. W przyszłym roku wstępnie planujemy dwa wyjazdy w formie wizyt studyjnych do Szkocji. Jeden na Islay bliżej początku lipca i jeden do Speyside bliżej końca sierpnia. Pierwszy maks. 8 osób. Drogi Wink i jeszcze bardziej limitowany, dla entuzjastów, którzy sięgną do kieszeni po oszczędności by przeżyć przygodę. Będziemy tam piłi whisky dobrą (i często drogą niestety). Wink (Odstraszam i odradzam!!!)

Drugi na maks 10-12 miejsc i spokojniejszy.

Każdy wyjazd jest dla whiskomaniaków i whisky jest najważniejsza Wink więc nie są to wyjazdy wycieczkowe i nie wiem czy żona zaakceptuje tę sytuacje Wink Czasami trzeba będzie żyć o wodzie i kanapkach w ciągu dnia. Wink

Pozdrawiam

Więc chyba zostawię żonę w domu Wink A tak na poważnie to jesteśmy jak najbardziej zainteresowani na którykolwiek wyjazd o ile znajdą się dwa wolne miejsca. Musielibyśmy się tylko trochę prędzej dowiedzieć o dokładnym terminie żeby zaplanować urlop. Ja już powoli staję się whiskomaniakiem a myślę że żonę również tym "zarażę" do przyszłego roku.
Pozdrawiam
Odpowiedz
#10
Dopiero znalazłem chwilkę żeby obejrzeć zjdjęcia. Bardzo fajne Bartoszek. A jak smakował ten GG z 1953 roku ? Smile
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości