Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
jack daniels holiday select
#1
Mam jack daniels single barrel holiday select 48% 2014r.rozlany wymienil bym za J.W gold 18
Ile eventualnie moze kosztowac ?
Odpowiedz
#2
Mniej więcej jak w linku , https://www.thewhiskyexchange.com/P-26827.aspx ,albo tu http://www.mybottleshop.com.au/product/ ... d-edition/

jeszcze tu https://propaganda24h.pl/pl/p/JACK-DANI ... -0,7L/1397
Odpowiedz
#3
Czyli jak kupilem go jeszcze za lepsze pieniadze niz w linkach, to pewnie za jakis czas bedzie mozna go lepiej sprzedac? $
Odpowiedz
#4
karabin82 napisał(a):Czyli jak kupilem go jeszcze za lepsze pieniadze niz w linkach, to pewnie za jakis czas bedzie mozna go lepiej sprzedac? $

Generalnie zarejestrowałeś się tutaj żeby sprzedawać, kilka postów zostało skasowanych.
Od teraz dopóki nie będzie wniseiona wartośćiowa zawartość do forum wszystkie posty odnośnie wymiany butelek będą usuwane.
Odpowiedz
#5
karabin82 napisał(a):Mam jack daniels single barrel holiday select 48% 2014r.rozlany wymienil bym za J.W gold 18
Ile eventualnie moze kosztowac ?

Przede wszystkim pytanie podstawowe jest takie: skąd ten HS jest?? Czy jest to butelka z naszego sklepu, czy inna (np. z USA, UK, Francji, Niemiec itd.?)
Proszę wybaczyć być może ignoranckie pytanie, ale co to znaczy "rozlany"? Butelka jest otwarta i rozlana do buteleczek o mniejszych pojemnościach, czy źle rozumiem?
Odpowiedz
#6
Chodziło mu raczej o rozlanie w destylarni , czyli butelkowanie w 2014 roku.
Odpowiedz
#7
butelka 0.7 rozlana w 2014 w destylarni Jacka.kupilem ja w naszym sklepie.chyba niema to róznicy czy butla pochodzi z uk czy u.s.a
Odpowiedz
#8
polish_jd_collector napisał(a):
karabin82 napisał(a):Mam jack daniels single barrel holiday select 48% 2014r.rozlany wymienil bym za J.W gold 18
Ile eventualnie moze kosztowac ?

Przede wszystkim pytanie podstawowe jest takie: skąd ten HS jest?? Czy jest to butelka z naszego sklepu, czy inna (np. z USA, UK, Francji, Niemiec itd.?)
Proszę wybaczyć być może ignoranckie pytanie, ale co to znaczy "rozlany"? Butelka jest otwarta i rozlana do buteleczek o mniejszych pojemnościach, czy źle rozumiem?
butelka jest rozlana w destylarni Jacka a kupilem ja w naszym sklepie.jest jakas roznica skad pochodzi?
Odpowiedz
#9
karabin82 napisał(a):butelka 0.7 rozlana w 2014 w destylarni Jacka.kupilem ja w naszym sklepie.chyba niema to róznicy czy butla pochodzi z uk czy u.s.a

Prawdopodobnie trochę źle podszedłem do tematu. Popatrzyłem na tą butelkę z punktu widzenia kolekcjonera a nie jako trunek do degustacji, bo jeżeli o to chodzi, rzeczywiście, nie ma najmniejszego znaczenia gdzie została ona kupiona. Kolekcjonersko wygląda to już zupełnie inaczej Wink
Odpowiedz
#10
polish_jd_collector napisał(a):
karabin82 napisał(a):butelka 0.7 rozlana w 2014 w destylarni Jacka.kupilem ja w naszym sklepie.chyba niema to róznicy czy butla pochodzi z uk czy u.s.a

Prawdopodobnie trochę źle podszedłem do tematu. Popatrzyłem na tą butelkę z punktu widzenia kolekcjonera a nie jako trunek do degustacji, bo jeżeli o to chodzi, rzeczywiście, nie ma najmniejszego znaczenia gdzie została ona kupiona. Kolekcjonersko wygląda to już zupełnie inaczej Wink
Wiec jezeli butelka pochodzi z poza naszego kraju to ma wieksza wartosc? Nie rozumie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości