Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Laphroaig
Lipa Panowie Sad
Odpowiedz
Jeżeli ktoś będzie rozlewał... Chętnie przytule setunie. Jeżeli ktoś ma 15tę lub 18tę to samo... dalej mówię tu o laprhroaig Wink
Odpowiedz
Laphroaig robi wszystko aby zachować 10yo na półkach. Wymyślają Selecty*, Lore żeby tylko odciągnąć potencjalnych nowych nabywców od rocznikowych edycji. Pierwszy żołnierz nie wytrzymał presji i upadł (18yo), a 15yo wróciła tylko z okazji 200-lecia. Ten sam los spotkał 16yo oraz 21yo obydwie wydane w miniaturowych wielkościach (jak niektórzy twierdzą aby upasiony Jeam Beam mógł jeszcze więcej zarobić - mi tam 21yo smakowała). 32yo to było chyba wszystko na co stać obecnie Lapka i pewnie długo tak stara whisky nie wyjdzie pod ich banderą. Powszechnie wiadomo, że Laphroaig boryka się ze sporymi problemami, a ich aktualny stock nie powala na zalewanie ilości na jakie wskazuje popyt. Zatem ratują się NASami, zlewają to co mają dają chwytliwą lub niechwytliwą nazwę i biznes się kręci, przynajmniej kilku nie kupi kolejnej 10yo tylko sięgną po "nowości". Zobaczymy jak ten Lore, z ciekawości oczywiście go sprawdzę ale nie spodziewam się niczego specjalnego...

*Podobno Select po dość kompromitującej premierze doczekał się zmiany receptury i jest już pijalny, gdyby ktoś z Was miał dostęp do butelki z 2016 roku to chętnie się zapiszę na 50 aby potwierdzić lub zdementować plotki.
Odpowiedz
pojawia się już w sklepach. Między innymi na TWE: https://www.thewhiskyexchange.com/p/324 ... roaig-lore
78 funtów + przesyłka to wyjdzie niecałe 600zł za butelkę. i od razu cena HP Ice Edition przestaje szokować :lol:
Odpowiedz
To mnie zachęcili do spróbowania Smile Smile
Odpowiedz
Dzis dostałem maila że załapałem się na nowego cairdeas`a ale mam mieszane uczucia, co o tym sądzicie panowie, brać ??
Odpowiedz
No jak już się załapałeś to brać Smilea ile go wycenili ?
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
morgan82 napisał(a):No jak już się załapałeś to brać Smilea ile go wycenili ?

z przesyłka wyjdzie coś ok 90 funciorów , 60 +30 przesyłka
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości