Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Surykatkowy sampling edycja II
#41
Rafale wolałbym żeby był 1 wątek, bo jak się udadzą zakupy to będzie jeszcze coś fajnego, a niechciałbym się potem pogubić.
Może mi coś zaproponuj Rafale jak to rozwiązać?
Odpowiedz
#42
surykatka napisał(a):Rafale wolałbym żeby był 1 wątek, bo jak się udadzą zakupy to będzie jeszcze coś fajnego, a niechciałbym się potem pogubić.
Może mi coś zaproponuj Rafale jak to rozwiązać?

W zasadzie to zapytalem jaki chcesz "temat" Smile
Odpowiedz
#43
Ja mam taką luźną propozycję by nowe butelki jednak dodawać do pierwszego postu. Szukanie butelek na wielu stronach całego watku jest trudne. Wiem, że można wyszukać ale... Smile
Odpowiedz
#44
Jak zostało 50 to tyle jak 100-wka to poproszę 100 ml
Odpowiedz
#45
Bartoszek . To nie najlepszy pomysł. O mały figiel bym nie zauważył tego samplingu. Cubus ma rację. Lepiej od początku
Odpowiedz
#46
cubus napisał(a):Ja mam taką luźną propozycję by nowe butelki jednak dodawać do pierwszego postu. Szukanie butelek na wielu stronach całego watku jest trudne. Wiem, że można wyszukać ale... Smile
Jeśli nie nowy temat, to zdecydowanie butle w pierwszym poście+zmiana nazwy tematu z butlami, bo inaczej nie ma szans w kilku tematach szukać po każdej stronie nowego samplingu.
Odpowiedz
#47
K@mil napisał(a):
cubus napisał(a):Ja mam taką luźną propozycję by nowe butelki jednak dodawać do pierwszego postu. Szukanie butelek na wielu stronach całego watku jest trudne. Wiem, że można wyszukać ale... Smile
Jeśli nie nowy temat, to zdecydowanie butle w pierwszym poście+zmiana nazwy tematu z butlami, bo inaczej nie ma szans w kilku tematach szukać po każdej stronie nowego samplingu.

Edycja tez nie zawsze zalatwia. Jesli bartoszek zedytuje pierwszy post a nie doda nowego na koncu, to nie bedzie widac ze cos sie zmienilo. Tak jest niestety w kazdym silniku forum.
Odpowiedz
#48
No to wpisze magiczne 'słowo' na końcu, że zedytował. Ale nowy temat na pewno jest bardziej przejrzysty.
Odpowiedz
#49
Sendilkelm napisał(a):
K@mil napisał(a):
cubus napisał(a):Ja mam taką luźną propozycję by nowe butelki jednak dodawać do pierwszego postu. Szukanie butelek na wielu stronach całego watku jest trudne. Wiem, że można wyszukać ale... Smile
Jeśli nie nowy temat, to zdecydowanie butle w pierwszym poście+zmiana nazwy tematu z butlami, bo inaczej nie ma szans w kilku tematach szukać po każdej stronie nowego samplingu.

Edycja tez nie zawsze zalatwia. Jesli bartoszek zedytuje pierwszy post a nie doda nowego na koncu, to nie bedzie widac ze cos sie zmienilo. Tak jest niestety w kazdym silniku forum.

Jasna sprawa ale właśnie post dodatkowy o ty ze doszła butla rozwiązałby sprawę w przypadku gdy ma sie pojawić kilka butelek. Osobiście wolałbym każdą w osobnym wątku ale to już kwestia gustu.
Odpowiedz
#50
Zawsze mozna dac kazda w osobnym i zrobic w jednym zestawienie. Generalnie nadal czekam na to, jaka nazwe ten temat ma przybrac Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości