Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Surykatkowy sampling edycja II
Oczywiście iż nie byłoby samplingu w ciemno, po prostu wstępnie chciałbym wiedzieć czy taki sampling ma szansę powodzenia :?:
Odpowiedz
Bartoszku wiesz ze ja też wchodzę w PE bo też bym chciał tej destylarnii poprobowac póki jest w dostępnych cenach Wink
Odpowiedz
Pewnie że o tobie pamiętam Wink
Odpowiedz
Za chwilę temat PE przejdzie na drugą stronę potem trzecią i wszyscy zapomną. Wink
To tak w ramach odświeżenia tematu . A swoją drogą to chętnie bym spróbował fajnego PE Big Grin
Odpowiedz
Cytat:Za chwilę temat PE przejdzie na drugą stronę potem trzecią i wszyscy zapomną. Wink
To tak w ramach odświeżenia tematu . A swoją drogą to chętnie bym spróbował fajnego PE Big Grin

Chętni wstępnie:
-surykatka
-piokiler
-Daniel
-sebastian_ka
-Tomek
-konio23
-malthead
-cubus
-Marek
-PawelWojcik
-malthead
-metra
-Bartek

To i tak Adamie za mało chętnych żeby pokusić się o skompletowanie kilku PE i rozsamplowanie na forum Wink
Odpowiedz
A może Bartoszku otworzył byś sampling PE jako osobny temat.Było by bardziej czytelne.
A mimo wszystko połowa Wink już jest.Sapling PE jest to tak rzadki temat że naprawdę warto się skusić bo drugiej okazji może nie być Smile
Odpowiedz
Ja tez wejde w PE w 25ml lub 50 jesli cena nie zabije.
Odpowiedz
Dopisałem cię cubusie Wink

To tak Adamie nie do końca działa, koncepcja wstępna to było 4-5 butelek PE. I teraz tak, kupię je a potem się okaże iż zostanę z połową z każdej, gdzie średnio butelka kosztuje 400-500e i więcej. Zostanę ze sporym problemem Wink
Odpowiedz
Bartoszku.
Nie kupuj butelek w tej chwili bo faktycznie możesz mieć problem ale rąbka tajemnicy mógł byś uchylić co to ewentualnie ?
I zobaczymy.Fajnie by było gdyby Big Grin
Odpowiedz
No to trzeba będzie poczekać ponieważ to co było jeszcze chwilkę temu dostępne za bardzo fajne pieniążki jak na PE już jest sprzedane, jak się pojawiają dobre okazje na PE to momentalnie znikają z reguły Sad W dobie internetu, po którym wszyscy buszują nic ciekawego w dobrej cenie nie leży zbyt długo na półkach.

Tak w ogóle to temat mini przeglądu PE ciągnie się już szmat czasu, przegadałem sporo czasu z piokilerem na ten temat, bo obydwoje się napaliliśmy. Ale jakoś nie było na forum klimatu żeby udało się zrealizować dość drogi sampling. Okazji przeszło koło nosa sporo, ale cóż tak to bywa... z drugiej strony nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.. przynajmniej mi przybyło troszkę PE w kolekcji Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości