Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Surykatkowy sampling edycja II
Cytat:Problem z rosnącymi cenami jest od dawna i codziennie ktoś narzeka.... za rok nadal będziemy kupować i narzekać Smile Już nigdy nie będzie tanio Smile

I tak i nie.. część destylarnii w obecnym okresie czasu zaczęła dopiero aż tak bardzo gwałtownie drożeć. A zakupy będziemy oczywiście robić dalej, ale część z rzeczy po prostu nie trafi na sampling właśnie ze względu na cenę.
Odpowiedz
ja rozumiem Bartoszku co mówisz bardzo dobrze.

Marzył Ci się kiedyś sampling PE. Może zgodnie z tym co Sebastian napisał sprawdźmy czy da się w ciemno zrzucić na przegląd PE. Dajmy na to 600 zł na zestaw po 50 ml. Czy w zestawie będzie 3 czy 5 butli to już się okaże. Ja wchodzę w ciemno. Zakładam, że Ty Bartoszku też. To potrzeba jeszcze 12 osób po 50ml lub 24 po 25ml.

Ktoś wchodzi w ciemno? Dajmy na to, że płatność na koniec września, a Bartoszek robi sampling na koniec października. Założenie jest takie, że muszą być przedpłaty.

p.s. PE na legendy przybywa ... Wink wybór jest i się cieszę bardzo. jeszcze tylko mi jednego brakuje ...
Odpowiedz
No tak Danielu rozmawiałem kilka razy o tym projekcie zarówno z tobą, jak i z Piotrkiem.. bo taki sampling marzy mi się od dawna. Tym bardziej iż ceny PE już i tak wysokie cały czas pną się w górę. Niedługo część butelek znajdzie się cenowo poza zasięgiem na sampling. Choć dalej można jeszcze upolować ciekawe PE w akceptowalnych cenach.

Podsumowując podoba mi się twój pomysł Smile

A tak przy okazji to narobiłeś mi smaka tym spotkaniem w Wawie, będzie okazja żeby napić się fajnych PE Wink
Ciekawe jakiego to PE ci brakuje?
Odpowiedz
Już Ty dobrze wiesz jakiego.... Stoi u Ciebie na półce ... Wink
Odpowiedz
Jak będę w domku to sprawdzę czy mam jakieś PE na półce.. ale jakoś sobie nie przypominam żebym miał coś z tej destylarnii :mrgreen:
Odpowiedz
Daniel napisał(a):ja rozumiem Bartoszku co mówisz bardzo dobrze.

Marzył Ci się kiedyś sampling PE. Może zgodnie z tym co Sebastian napisał sprawdźmy czy da się w ciemno zrzucić na przegląd PE. Dajmy na to 600 zł na zestaw po 50 ml. Czy w zestawie będzie 3 czy 5 butli to już się okaże. Ja wchodzę w ciemno. Zakładam, że Ty Bartoszku też. To potrzeba jeszcze 12 osób po 50ml lub 24 po 25ml.

Ktoś wchodzi w ciemno? Dajmy na to, że płatność na koniec września, a Bartoszek robi sampling na koniec października. Założenie jest takie, że muszą być przedpłaty.

p.s. PE na legendy przybywa ... Wink wybór jest i się cieszę bardzo. jeszcze tylko mi jednego brakuje ...
Potwierdzam, że jestem zainteresowany samplingiem na takich warunkach.
Odpowiedz
Cytat:Potwierdzam, że jestem zainteresowany samplingiem na takich warunkach.


Jak widzisz Sebastianie odzew na razie jest słabiutki w sprawie potencjalnego sampligu PE.

Ale jak na spokojnie pozbierają się ludzie, to mogę zacząć buszować po internecie i w różnych innych dostępnych mi zródłach i pewnie uda się wyszukać jakieś ciekawe PE, przy czym myślę iż potrzebowałbym troszkę więcej czasu na ogarnięcie tematu, jeśli by to miało być kilka butelek, a w dodatku w sensownych cenach..
choć wypusty PE już jakiś czas temu zatraciły jako takie pojęcie 'sensownej ceny' Wink i w dodatku nadal cały czas powoli drożeją.
Odpowiedz
surykatka napisał(a):... pewnie uda się wyszukać jakieś ciekawe PE,
... w sensownych cenach..
...

Oj Bartoszku, boję się, że jeśli znajdziesz PE spełniające powyższe kryteria to trafią one na Twoje nowe półki :mrgreen:
No chyba, że będziesz szukał dubli ... Big Grin w co nie wierzę.

Natomiast każda półka ma to do siebie, że kiedyś staje się za mała...

P.S. To jest nasz czterech. Jeszcze 10-ciu Wink
Odpowiedz
Wchodzę ale wstępnie. Przy takich cenach i pozycjach chciałbym wiedzieć wcześniej co to za wypusty.
Odpowiedz
malthead napisał(a):Wchodzę ale wstępnie. Przy takich cenach i pozycjach chciałbym wiedzieć wcześniej co to za wypusty.
Tak samo, ale po 25ml
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości